Ödem Atıcı Çay Tarifleri - saglikdas.com

Ödem Atıcı Çay Tarifleri

Ödem Atıcı Çay Tarifleri
14 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.133 kez okundu.

Ödem Atıcı Çay Tarifleri?

Bazı vücut tiplerinde aşırı tuza ve aşırı suya bağlı olarak ödem oluşur. Çok yemek yemeyen insanlar tartıya çıktıklarında çıkan rakama çok şaşırırlar. Ayrıca vücudunda ödem olan insanlar sabah kalktıklarında yüzlerinde şişlik olduğunu fark ederler. Bunun en büyük nedeni vücuttan atılmayan ödemlerdir.

Vereceğimiz tarifteki ödem atıcı çay tariflerini uygulayarak, her gün inceldiğinizi göreceksiniz. Aynı zamanda vücudunuzda olan ödemi gün geçtikçe atacaksınız. Ayrıca bu çay bunlarlada yetinmeyip yavaş yavaş metabolizmanızı hızlandıracaktır.

Ödem Atıcı Çay Tarifleri ve Gerekli Olan Malzemeler

  • 3 çorba kaşığı maydanoz
  • 5 tane karanfil
  • 1 adet kabuksuz limon
  • 1 adet yeşil elma
  • 3 yemek kaşığı kiraz sapı
  • 1lt su
  • 1 çay kaşığı toz zencefil
  • 2 adet çubuk tarçın
  • 3 adet kuru kayısı

Orta büyüklükteki bir tencereye yukarıda verdiğimiz malzemeleri belirtilen miktarda koyun. Bütün malzemeleri iki üç dakika kaynatın. Daha sonra bir buçuk, iki saat ocağın altını kapatın ve malzemelerin demlenmesini bekleyin. Bu işlemleri tamamladıktan sonra bir süzgeç yardımıyla besinleri süzün. Ardından süzdüğünüz besinleri bir bardağa koyun ve gün içinde canınız istediğinizde üç, dört bardak için.

Ödem atıcı çay tariflerini içerken içerisine bal ve şeker gibi çayı tatlandıracak maddeler eklemeyin. Her gün yeni bir çay demleyin. Yani dünden kalan çayı içmeyin.Bu çay sayesinde vücudunuzda bulunan bütün ödemler yok olacak.

Ödem Atıcı Çay Faydaları

Kilo vermenize engel olan bu ödem yok olduğunda, rahatlıkla kilo verecek ve tartıya çıktığınızda yüzünüz gülecektir. Ayrıca sabahları şiş olan yüzünüz bu çay sayesinde eski haline dönecektir.

Bu çay metabolizmanızı hızlandırdığı için ödemleriniz daha çabuk ve kolay atılmış olur. Piyasaya sürülen ama sağlığınız için zararlı olan ve ödem atmak adına hiçbir yararı olmayan ürünleri, almamaya özen gösterin.

Aksi takdirde ödem atacağım diye daha kötü olan birçok hastalığa yakalanabilirsiniz. Bu yüzden ucuz diye bu ürünleri tercih etmemelisin. Aldığınız ürünlerin içeriğini okumalısınız. Ya da tamamen doğal ürünler kullanmalısınız. Biz de sizin için böyle yaptık ve tamamen doğal olan ödem atıcı çayı sizlere sunduk.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git