Oestro Krem Özellikleri - saglikdas.com

Oestro Krem Özellikleri

Oestro Krem Özellikleri
12 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.143 kez okundu.

Oestro Krem Özellikleri?

Oestro krem özellikleri göğüslerin daha bakımlı durmasını sağlamaktır. Zamanla sarkan göğüsleri dikleştirmek için kullanılan krem aynı zamanda doğum nedeni ile sarkan göğüslerin de dik bir hal almasına ve toparlanmasına yardımcı olur. Kullananların memnun kaldığı krem yaşlanma nedeni ile oluşan sarkmalar için de çok etkili olduğu açıklanmıştır. Oestro krem özellikleri şöyledir:

Oestro Kremin Özellikleri ve Genel Bilgileri

Ülkemizde bulunmayan doğal bitki özelerinden oluşturulmuş özel bir formülü vardır.

Oestro Kremin Kullanımı:

Günde 2 kez kullanılır. Sabah ve akşam olacak şekilde günde iki defa uygulanan krem sürüldükten sonra masaj yapılması gerekir. Masaj yolu ile iyice yedirilen krem sayesinde içeriğindeki yağlar daha çok işe yarayacaktır.

Oestro Krem Ne Amaçla Kullanılır:

Bitkisel bir üründür.

  • Sarkma nedeni ile içsel dolgunluğunu kaybetmiş göğüslerin dolgunluk kazanmasını sağlar.
  • Yaşlanma nedeni ile sarkmış ve dolgunluğunu yitirmiş göğüsleri toparlar ve dik bir hale getirmeye yarar.
  • Kilo verilmesi ile küçülmeye başlamış ve küçülmüş olan göğüslerde göğsün toparlanması ve dolgunlaşmasını sağlamak amacı ile kullanılır.

Oestro Kremi Kimler Kullanabilir:

Göğüslerinin yapısından hoşlanmayan, göğüslerinin daha dik ve belli bir sertlikte dolgun olmasını isteyen bayanlar kullanabilir. Hamilelik döneminden sonrasında çokça tercih edilen bir üründür. Sadece ileri yaşlardaki bayanların elastikiyetini kaybetmiş olan göğüslerini daha güzel hale getirmek için değil orta yaş bayanların da her türlü göğüs şikayetleri için kullanılabilir.

30 yaşlarındaki bayanların da kullandığı ve olumlu sonuçlar aldığı bir üründür. Ayrıca küçük yaşlarda bu ürünün kullanılmaya başlanması ile göğüsler daha fazla gelişir ve büyür. Bu yüzden genç bayanların da beğenisi kazanmış ve dertlerine çare olmuş olan bitki özlerinden oluşan bir kremdir.

Oestro Kremin Kullanım Sonuçları:

Yaşı genç olan veya küçük olan bayanların kullanması ile daha çabuk sonuçlar elde edilir. Orta ve ileri yaşlardaki bayanlar için kremin etki etme süresi 2 aydır. 2 ay sonra kremden sonuç alabilirsiniz.

Her gün 2 kere masaj yaparak kullanmanız gerektiğini unutmamalısınız. Kremi uyguladıktan sonra yanma ve batma gibi değişik hisler oluşabilir. Bu durum kremi işe yaradığının göstergesidir. En çok iki ay sonra gözle görülür sonuçlar elde edeceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git