Oğlak Burcu - saglikdas.com

Oğlak Burcu

Oğlak Burcu
12 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 907 kez okundu.

Oğlak Burcu Özellikleri

Satürn gezegenine sahip oğlak burcu negatif toprak elementi ile ön plana çıkmaktadır. Dişil cinsiyetindeki oğlak burcu öncü niteliği ile tanınmaktadır. En uğurlu günleri cumartesi olan oğlakların uğurlu günü cumartesidir. Kamelya, siyah gül ve kadife çiçeğine bayılan oğlakların uğurlu renkleri arasında kurşini gri ve kahverengi yer almaktadır.

Fulya ve kamelya kokularına sahip oğlaklar çiftçilik, planlamacılık, askerlik ve dişçilik mesleklerine oldukça yatkındır. Geleneksel ve sorumluluk sahibi özelliği ile tanınan bu burç aynı zamanda derin anlayış gücü ile problemleri kısa zaman zarfında çözüme kavuşturmaktadır. Sezgi yeteneği güçlü olarak bilinmektedir.

Duygusallık kavramını uzaklarda yaşayan oğlak burcu kontrolcü yapısı ile tüm işlerini düzenli olarak gerçekleştirmektedir. Planlama konusunda bir numaralı burçlar arasında yer alan oğlaklar prestije oldukça önem vermektedir. Oldukça inatçı olan oğlaklar sabırsızdır.

Oğlak Burcu Süreçi

Hırsları ile tanınan bu burç duygularını geri planda tutarak niyetini ön plana çıkarmaktadır. Duyguları ile bağlantısını kopararak duygusallıktan uzak olan oğlak burçları yalnızlık kavramı ile çok sıkı ilişkiler kurma konusunda oldukça ustadır. Sorumluluk sahibi olan oğlak erkekleri oldukça güvenilirdir.

9 Ocak ile 2 Şubat arasında olumlu sonuçlar gösteren oğlak burcu şu sıralar romantik biri ile karşılaşabilir. Aile üyeleri ile tanışarak onayını alacağınız bu ilişkide büyük ilerlemeler gözlemleyebilirsiniz. Mart ve haziren ayının sonuna kadar iş ortamında bazı kişilerden destek alabilirisiniz. Olumlu sonuçları da beraberinde getirecek yoğun bir iş temposu sizi bekliyor.

Oldukça disiplin gerektiren işler ile meşgul olacaksınız. 16 ağustos ile 24 Eylül tarihleri arasında kariyer planlamalarınızda olumlu yönde ilerleyecek sonuçlar alabilirsiniz. 18 Şubat ile 8 Temmuz arasında meydana gelecek değişiklikler ile beraberinde sosyal yaşantınızda da olumlu süreçler ve yeni arkadaşlıklar başlayabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git