Oje Kurutma Makinesi - saglikdas.com

Oje Kurutma Makinesi

Oje Kurutma Makinesi
12 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.290 kez okundu.

Oje Kurutma Makinesi Nedir?

Bayanların olmazsa olmazlarından biri olan, ojeyi kurutmak, oldukça zaman alır. Tırnakları göze hoş gösteren oje, kururken bir yere değdiğinde, iz kalır ve ojeyi silmek zorunda kalırsınız. Ojenin kolayca kurumamasının nedeni, içeriğinde aşırı sıvı olmasıdır. Tırnak üzerinde oldukça zor kuruyan ojeyi, kurutmak için çeşitli yöntemler vardır.

Oje, tırnak üzerine çabucak kurursa, oluşabilecek kötü durumların da önüne geçilmiş olur. Kurutmak için çeşitli yöntemler vardır. Bunlar tırnaklara üflemek, fön makinesi ile kurutmaya çalışmak ve benzeri gibi. Ancak bu yöntemlerde hızlı sonuçlar vermez. Bu yüzden oje kurutma makinesi oldukça faydalıdır.

Oje Kurutma Makinesi Etkisi

Sizler için oje kurutma makinesinin nasıl kullanılacağını, bu makinenin ortalama fiyatının ne kadar olduğunu, araştırdık. Siz de bir tane kurutma makinesi alarak, tırnaklarınızı daha güzel ve pürüzsüz bir görünüme sokabilirsiniz.

Bu makineler, tırnak üzerine sürülen ojenin hızlı bir şekilde kurumasını sağlayan elektronik, cihazlardır. Diğer ürünlerden farklı bir yapıda olan bu makine, ojenin sıvısını çekerek ojenize zarar vermeden, hızlı bir şekilde kurumasına yardım eder.

Oje Kurutma Makinesi Nasıl Kullanılır?

Ojelerinizin kurumasını sağlayan bu makine, yüksek elektrik gücü ve hava sağlayan oldukça etkili, bir üründür. Herkesin uyguladığı eski yöntemlerden farklı olarak, bu ürün aniden soğuk veya sıcak hava verdiğinde, ojeniz çabucak kurur.

Özel bir tasarıma sahip olan bu ürünlerde, tırnaklarınızın girebileceği açıklıklar vardır. Taze olarak oje sürdüğünüz tırnakları, bu boşluklara yerleştirip makineyi çalıştırın. 1 dakikadan daha az bir sürede, tüm tırnaklarınızdaki ojeler kurumuş olacaktır.

Ancak bazı ürünler, bu kadar teknolojik bir yapıya sahip değildir ve daha basit olarak üretilmiştir. Yuvarlak ağızlı üretilen bu makineler ise tırnaklarınıza masaj yaparmış gibi bir etki bırakır ve bu sayede de tırnaklarınız çabucak kurur.

Oje Kurutma Makinesi Fiyatları Ne Kadardır?

Bu makinelerin fiyatları,firma ve marka olarak değişiklik gösterebilir. Uygun fiyatlı bir makineye sahip olmak istiyorsanız, yuvarlak biçimdeki ürünleri tercih etmelisiniz. Bu ürünlerin fiyatları yaklaşık olarak, 6.90 TL den başlar. Ancak daha kaliteli ve teknolojik bir ürüne sahip olmak istiyorsanız, 20.00 TL kadar, bir ücret ödemeniz gerekir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git