Oje Markaları - saglikdas.com

Oje Markaları

Oje Markaları
12 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.380 kez okundu.

Oje Markaları Kalitesi

Bayanların tırnaklarını süslemekte kullandıkları değişik renk ve tarzlarda olan ojelerin arasına her geçen gün yenileri eklenmektedir. Sürüldüğü zaman hemen kuruyan ve tırnaktan geç çıkan ojeler kaliteli oje sınıfına girmektedir.

Kaliteli oje markaları kullanıcı bayanların tercih ettiği ve en fazla tüketilen ojeler sınıfına girmektedir. oje markaları tanıtımı maksadı ile hazırlanan bilgiler aşağıda paylaşıma sunulmuştur.

Oje Markaları En Çok Tercih Edilen

Pastel Oje:

Bayanlar tarafından tercih edilen oje markaları arasında yer almaktadır. Üründe özellik ile bordo rengi ön plana çıkmaktadır. Pastel ojeler şık ve asil bir görüntü için tercih edilen oje markalarının başında gelmektedir. Piyasada 3 TL civarında satışa sunulmaktadır.

Chanel Oje:

Geniş renk seçenekleri ile en çok tercih edilen ojeler arasında bulunan ve ismi ile markalaşmış bu ürün, diğer emsallerine göre daha pahalı bir konumdadır. Ürün dayanıklılığı ve geniş renk seçenekleri ile ön plana çıkmaktadır. İlk kullanım anında fark hemen görülmektedir. Piyasada 60 TL civarında satışa sunulmaktadır.

Flormar Oje:

Sürüldüğü andan sonra tırnaktan çabuk çıkmayan oje markalarından bir tanesidir. Bayanlar tarafından çabuk kuruyan özellikte olması nedeni ile sıklıkla tercih edilmektedir. Flormar marka ojelerin piyasada devrim yarattığı inanışı hakimdir.

Flormar markasının özellik ile neon renk çeşitleri çok fazla ilgi görmektedir. Sarı ve fosforlu yeşil olan neon renkler, genellik ile tercih edilen renklerdir. Değişik ve dikkat çekici renkleri ürünü ön plana çıkarmaktadır. Piyasada 4 TL civarında satışa sunulmaktadır.

Alix Avien Oje:

Marka, ojenin yanında değişik makyaj ürünlerini de sunmaktadır. Ancak özellik ile oje konusunda oldukça başarılı bir yere sahiptir. Piyasada 5 TL civarında satışa sunulmaktadır. Oje kullanımı konusunda isim yapmış çeşitlere yönelmek kaliteli ve dayanıklı ürün almayı sağlayacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git