Oksijen Terapi - saglikdas.com

Oksijen Terapi

Oksijen Terapi
13 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.025 kez okundu.

Oksijen Terapi Önemi

Özellikle yaz aylarında, insanların vücudunda çeşitli değişiklikler oluşabilir. Bu değişikliklerle beraber de belirgin sorunlar, açığa çıkar. Sarkmalar, siyah lekeler, sıvı kaybına bağlı olarak oluşan kırışıklıklar, bunlar ciltsorunlarından sadece birkaç tanesidir. Dolayısıyla sorunları çözümlemek için, çeşitli yöntemler keşfedilmiştir. Oksijen terapi de son dönemlerde sık sık kullanılan, en etkili yöntemlerden biridir.

Oksijen terapi, ciltte bulunan sorunları gidermek ve cildi daha diri göstermek amacı ile uygulanan, yöntemlerdendir. Hiçbir cerrahi işlem gerektirmeyen bu uygulama, sorunsuz bir şekilde yapıldığında, cildinizde gerçek anlamda değişimlerin olduğunu fark edebilirsiniz.

Sizler için oksijen uygulamasının faydalarının neler olduğunu ve aşamaların nasıl ilerlediğini araştırdık. Sizin cildinizde de çeşitli sorunlar varsa ya da daha diri bir cilde sahip olmak istiyorsanız, oksijen terapisini yaptırarak, hayalinizdeki cilde kavuşabilirsiniz.

Oksijen Terapi Faydaları Nelerdir?

Cildin rahatlaması açısından da oldukça ideal bir uygulama olan bu terapiyi 1 aylık belirli seanslarla yaptırabilirsiniz. Ayrıca cilt lekelerinden sivilce ve sivilce izlerinden kurtulmak istiyorsanız da bu uygulamayı tercih edebilirsiniz.

İşlem sonunda, cildinizde rahatlama hissi olduğunu kolayca anlayabilir ve cilt sorunlarınızın yok olduğunu görebilirsiniz. Teknolojinin fazla anlamda kullanıldığı bu uygulama, gün geçtikçe daha çok tercih ve tavsiye ediliyor.

Oksijen Cilt Terapisi Uygulama Aşamaları

Cerrahi bir işleme gerek duyulmayan bu uygulamada, Airbrush adı verilen bir tabanca kullanılıyor ve cildinizin Dermis katmanına kadar iniliyor. Özellikle sivilce ve sivilce izleri için oldukça etkili bir uygulama olan bu terapi, cildinizdeki sorunların fazlalığına göre seans değiştirebiliyor.

Airbrush tabanca ile yapılan bu terapi yönteminde, oksijen verilen bölgedeki gözeneklerin yok olduğunu ve katılaşmış olan yağların çözündüğü, rahatlıkla görülmektedir. Dolayısıyla sıvı ile birlikte dışarı atılan yağlar, ciltte bir rahatlama hissi uyandırıyor. Birkaç seans sonunda da cildinizde var olan sivilceler, lekeler ve diğer sorunlar yok oluyor. Ayrıca cildin güçlenmesine yardım eden bu uygulamada, gözeneklerdeki soluma hacmi de yükseliyor.

Sizin cildinizde de çeşitli sorunlar varsa ve bu sorunlardan kurtulamıyorsanız, hemen oksijen cilt terapisini yaptırabilirsiniz. Oldukça etkili sonuçlar veren bu uygulama sayesinde de cildinizin rahatlamasına imkân tanımış oluyorsunuz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git