Organik Saç Boyası Markaları - saglikdas.com

Organik Saç Boyası Markaları

Organik Saç Boyası Markaları
13 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.445 kez okundu.

Organik Saç Boyası Markaları?

Sizlere önereceğimiz organik saç boyası markaları ile saçlarınızda gözle görülür canlılık ve parlaklığa sahip olabilirsiniz. Tüm kimyasal madde kullanımını geride bırakarak doğallığı ön plana çıkaran organik saç boyaları en özel özler aracılığı ile desteklenerek hazırlanmaktadır. Saç yapısını koruyan organik saç boyaları aynı zamanda saç pigmentlerinde meydana gelen tüm zararları en z indirmektedir.

Organik Saç Boyası Markaları ve Kalitesi

Tins Of Nature Organik Saç Boyası:

Doğallığı ile tanınan Tins Of Nature organik saç boyası amonyak madde kullanımını geride bırakmanızı sağlayacaktır. Tins Of Nature Organik saç boyası amonyak içermediği için saçlarınıza uygulama sonrasında saçlarınızı bone aracılığı ile destekleyerek ısı uygulamasını gerçekleştirebilirsiniz. Fön uygulamasının ardından saçlarınızı önerilen süre miktarında bekleterek yıkayabilirsiniz.

Tierra Organik Saç Boyası:

Tierra organik saç boyası toplam 96 adet renk skalasından meydana gelmektedir. İşleme alınan Tierra organik saç boyası krem şeklinde uygulanmaktadır. Saçları yormadan bakım yapma özelliğine sahip Tierra organik saç boyası aynı zamanda saçları tüm zararlı etkenlerden korumaktadır.

Natural Colors Organik Saç Boyası:

Doğallı ile ön plan çıkan Natural Colors organik saç boyası aloe vera, Hindistan cevizi ve pamilya fıstığı özeleri aracılığı saçların ihtiyaç duyduğu nem miktarını sağlamaktadır. Canlı ve parlak görünüme sahip olmanızı destekleyen Natural Colors organik saç boyası aynı zamanda saç pigmentlerini E ve C vitaminler ile korumaktadır.

Soya yağından meydana gelen Natural Colors organik saç boyasının içerisinde amonyak maddesi bulunmamaktadır. 38 adet renk paleti ile kullanıcısının bir numaralı tercihi olan Natural colors organik saç boyası ile sizlerde kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz.

Logona Organik Saç Boyası:

Ceviz, sinameki, pancar ve kahve özlerinden meydana gelen Logona organik saç boyası sahip olduğu jojoba yağı ile desteklenmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git