Orjin Krem Özellikleri - saglikdas.com

Orjin Krem Özellikleri

Orjin Krem Özellikleri
14 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.006 kez okundu.

Orjin Krem Özellikleri Neleridir?

Orjin krem özellikleri bakımından mükemmel bir ürün olup, doğal ve bitkisel özler içermektedir. Uzmanların en çok önerdiği ürünler arasında yer alan orjin krem özellikleri bakımından en iyi masaj kremidir.

Özellikle eklem rahatsızlıklarında kısa süre içerisinde etki gösterebilen krem, kimyasal tepkimeye uğramayan bir cilt ürünüdür. Zengin içerikli krem, birçok faydaları da beraberinde getirmektedir.

Orjin Krem Özellikleri ve Faydaları

 • Romatizma ve kronik ağrıları gidermektedir.
 • Eklem ağrılarına iyi gelmektedir.
 • Sivilcelenme ve akne ile mücadele etmektedir.
 • Nemlendirici özelliği ile cilt kuruluğuna iyi gelmektedir.
 • Rengini kaybetmiş cildin öz rengine dönmesini sağlamaktadır.
 • Toparlayıcı etkisi ile sarkmış cildin toparlanmasını ve dirileşmesini sağlamaktadır.
 • Çatlak görünümünün iyileşmesini sağlamaktadır.

Orjin kremin içeriği:

 • Susam yağı
 • Nane ve kekik özü
 • Üzüm yağı
 • Ağrı ve romatizmayı engelleyen çeşitli bitkiler

%100 doğal bir krem olan ürün, içeriğindeki bitki özleri sayesinde kasları rahatlatarak, gerilmesini giderir ve ağrılı bölgenin rahatlamasını sağlar. Adale ağrıları, romatizmal ağrılar, kireçlenmeye bağlı ağrılar, boyun ve sırt ağrısı, burkulma ve çarpma sonucu olan ağrılar gibi pek çok ağrılarda oldukça etkilidir. Herhangi bir zararlı kimyasal, alkol ve uyuşturucu madde içermemektedir.

Orjin krem, ağrının olduğu yere masaj yolu ile yedirilmektedir. Sabah ve akşam düzenli olarak kullanılması ile kireçlenme ve kronik ağrılarda fayda sağlayacaktır. Hamilelerde ve emziren bayanlarda da zararsızca kullanılabilecek olan krem, yaralı ve yanık bölgelerde de etki sağlamaktadır.

Orjin Krem Etkisi

Orjin krem, renk olarak sütlü kahverengi olup ovarak sürüldüğünde önce beyaz görünmekte ve sonra da cilt tarafından tamamen emilerek yok olmaktadır. Emici özelliği çok güçlü olduğundan, etkisini çok kısa bir süre içerisinde gösterebilmektedir. Hiçbir kalıntı bırakmayan krem, doğal karanfil kokusu ile de oldukça hoş bir kokuya sahiptir.

Masaj sırasında kullanıldığında çok daha verimli bir masaj gerçekleşmekte, rahatlık ve ferahlık sağlamaktadır. Kimi zaman uykumuzda başımız yastıktan düşer ve boynumuz tutulur, kimi zaman hava cereyanından dolayı omuzlarımız, kulunçlarımız, çeşitli bölgelerimiz ağrır ve kimi zaman da uzun süre araç kullanmaktan bacak kaslarımız kasılır.

Böyle durumlarda orjin krem kullanmak, kısa sürede ve kesin olarak ağrılarımızdan kurtulma sağlayacaktır. Eczanelerden ve internet satış sitelerinden kolayca alabileceğiniz kremin fiyatı 69 TL’dir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git