Parfüm Fiyatları - saglikdas.com

Parfüm Fiyatları

Parfüm Fiyatları
15 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.183 kez okundu.

Parfüm Fiyatları?

Parfüm fiyatları kullanılan esansa ve markaya göre farklılık göstermektedir. Cildinizde bütünlük oluşturarak uyum sağlayacak parfüm esansları sahip olduğu notalara göre kişinin psikolojik ruh halinin değişmesine sebep olmaktadır.Her bir nota kişiyi uçsuz bucaksız bir yolculuğa çıkararak farklı hissetmesini sağlar. Kişinin ruh halini de ifade eden kokuların fiyatları kalitesi ile farklılık göstermektedir.

Gizemli büyüsüne kapılacağınız Narciso Rodriguez For Her L’Eau EDT parfüm sahip olduğu eşsiz notalar aracılığı ile tüm doğallığınızı ön plana çıkarıyor. 185-120 TL fiyatları arasında değişiklik gösteren Narciso Rodriguez For Her L’Eau EDT parfüm aracılığı sizlerde cildinizde ferahlığa kavuşabilirsiniz.

Parfüm Fiyatları ve Markaları

Bayanların vazgeçilmezi olan Issey Miyake Absolue  EDP parfüm ise ışığın aydınlatıcı etkisi ile harmanlanarak tatlı vanilya özü aracılığı ile kullanıcısın ilham kaynağı oluyor. 220-250 fiyat aralığın sahip Issey Miyke Absolue EDP parfüm kalıcı etkisi ile ciltte harikalar yaratıyor.

Doğallığı ön plana çıkaran Dior Miss Dior Le parfüm ise sahip olduğu çiçek özleri ile kullanıcının cildinde eşsiz bir rahatlama sağlıyor. 230-260 fiyat aralığına sahip Dior Miss Dior Le parfüm aynı zamanda tüm kimyasal madde kullanımını geride bırakmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Parfüm Markası

Efsane Tom Ford Sahara Noir EDP parfüm ise gizemli notları sayesinde son zamanlarda en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. 355 TL olan Tom Ford Sahar Noir eşsiz aroması sayesinde kullanıcılarının vazgeçilmezi oluyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git