Pembe Maske - saglikdas.com

Pembe Maske

Pembe Maske
17 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.151 kez okundu.

Pembe Maske Önemi

Özellikle bayanların sıklıkla yaptığı maske tarifleri, her zaman olumlu sonuç vermeyebilir. Yanlış ürünleri kullanmak, cildinizi daha da kötü bir görünüme sokar. Bu yüzden maske tercihinizi doğru yapmalısınız.

Avrupalı bayanların kullandığı pembe maske,Türk bayanlarının da ilgisini çekmiştir. Son dönemlerde hemen hemen her bayanın kullandığı pembe maskenin etkileri, oldukça da fazladır. Sizler için bu maskenin nasıl kullanıldığını, içeriğinde neler olduğunu ve faydalarını araştırdık.

Pembe Maske Nedir

Cilt yenileme konusunda oldukça etkili olan bu ürün, Tuba Büyüküstün tarafından da kullanılmaktadır. Satış rekorları kıran bu ürün sayesinde, cildinize gerekli olan bakımı sağlamış ve hayalinizdeki cilde kavuşmuş olacaksınız.

Pembe Maskenin İçeriği

Bu maskenin içeriğinde, tamamen doğal ürünlere yer verilmiştir. Kimyasal maddelere neredeyse hiç yer verilmeyen bu üründe, cilt için gerekli olan bileşenler vardır. Maskenin içeriğinde yer alan maddeler sayesinde, cildiniz daha diri bir görünüme sahip olacak ve cildiniz öz rengine kavuşacaktır.

Pembe Maske Nasıl Kullanılır?

Cildinize yumuşaklık kazandıran bu ürünün kullanımı, oldukça kolaydır. Doktor tarafından uygulandığında daha kesin sonuçlar elde edebilirsiniz. Sizler için pembe maskenin nasıl kullanılacağını aşama aşama araştırdık.

  • Maskeyi cildinize uygulamadan önce, mutlaka kaliteli bir sabunla sabunlamalı ve iyice yıkamalısınız. Ancak cildinizde hiçbir yerin ıslak kalmamasına, dikkat etmelisiniz.
  • Yıkama işleminden sonra, ürünü cildinize masaj yaparak iyice yedirmelisiniz. Boyun bölgelerinize kadar uygulayabilirsiniz.
  • Maske kalıplaşan bir yapıdadır ve sürdükten sonra yaklaşık olarak 40 dk. beklemelisiniz.
  • Aradan 40 dk.Geçtikten sonra, maskenizi kalıp şeklinde kolayca çıkarabilirsiniz.

Bu işlemi 5 gün boyunca uygulamalısınız. Ancak cilt sorunlarınız fazla ise 30 gün boyunca da uygulayabilirsiniz. Bunda hiçbir sakınca yoktur.

Pembe Maskenin Faydaları

Düzenli kullanıldığı takdirde, oldukça etkilidir. İçeriğinde yer alan doğal maddeler sayesinde cildinizin temizlenmesine de yardımcı olur. Diğer faydaları ise şu şekildedir:

  • Cildinizin belirgin bir şekilde yumuşamasına katkı sağlar.
  • Cildin kendi rengini kazanmasına yardım eder.
  • Yaşlanmayı önleme özelliğine sahiptir.
  • Kırışıklıkların giderilmesinde büyük ölçüde rol oynar.
  • Cildin incelmesine katkı sağlar.
  • Cildinize olan faydaların yanında, bacak arkanızda gördüğünüz selülitleri yok etmek için de kullanabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git