Pervin Bulgak Leke Giderici Jel - saglikdas.com

Pervin Bulgak Leke Giderici Jel

Pervin Bulgak Leke Giderici Jel
17 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 2.224 kez okundu.

Pervin Bulgak Leke Giderici Jeller?

Çeşitli nedenlerden dolayı yüzümüzde bir takım sorunlar oluşabilir. Bunların en kötüsü de lekelerdir. Kötü görünüme neden olan lekeler, çeşitli nedenlerden dolayı oluşabilir. Örneğin; Güneşin zararlı ışınları, yanlış ürün kullanımı, yeterli bakımı yapmamak ve benzeri gibi. Bu gibi sorunlar için, bir takım çözüm yolları da bulunur. Ancak bu çözüm yolları bazen etkisiz, bazen de çok pahalı olabilir.

Pervin Bulgak, doktorum programında açıkladığı jel ile bu lekelere bir çözüm getirmiştir. Pervin Bulgak leke giderici jel ile hem doğal yöntemlerle, lekelerinizi giderebilir hem de sağlıksız ürün kullanmamış, olursunuz.

Reçelden yapılan bu jeli, cildi çok fazla yıpranmış ve yaşlanmış her bayan, gönül rahatlığı ile kullanabilir. Sizler için bu jelin nasıl yapıldığını ve nelere iyi geldiğini araştırdık.

Pervin Bulgak Leke Giderici Jel İçin Gerekli Malzemeler

Pervin Bulgak’ın imzasını taşıyan jeli yapmak için;

  • Ayva yaprakları ( 2 – 3 tane yeterli olacaktır. )
  • Su ( 1 çay bardağı kadar )
  • 1 tane limonun kabukları
  • Orta boy 1 ayvanın çekirdekleri

Pervin Bulgak leke giderici Jeli hazırlamak için ilk olarak, ayvanın çekirdeklerini çıkartın ve havanda güzelce dövün. Ezilmiş ayva çekirdeklerinin üzerine suyu ekleyin ve bu karışımın içine rendelenmiş limon kabuklarını ve ayva yapraklarını da ilave edin.

Daha sonra hazırladığınız karışımı kapaklı bir kavanoza koyun. Bu kavanozu kuru ve serin bir yerde, 48 saat boyunca bekletin. Ardından bu kavanozdaki jelinizi süzerek, ya dasüzmeyerek, cildinize uygulayın. Bu şekilde 25 – 30 dk. Kadar bekletin ve yüzünüzü durulayın.

Pervin Bulgak Leke Giderici

Pervin Bulgak’ın hazırlamış olduğu bu jeli, 10 gün boyunca yüzünüze uygulayabilirsiniz. Ancak bu kavanozu dolap ya da serin bir yerde, bekletmelisiniz. Aksi takdirde jeliniz bozulur.

Bu jelin içeriğinde yer alan ayva, cilt için oldukça faydalıdır. Ve yine jelin içinde yer alan ayva çekirdekleri de, kozmetik uzmanları tarafından çokça tercih edilmemektedir. Çünkü ayva çekirdeklerinden krem yapılmaktadır.

Bu jeli, kendiniz kullanabilir ve sevdiklerinize de tavsiye edebilirsiniz. Cilt lekeleri için oldukça etkili çözümler sunan bu jel, yıpranmış cildinizi yeniden canlandırır ve gözeneklerinizin açılmasına yardım eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git