Pervin Bulgak Saç Bakımı - saglikdas.com

Pervin Bulgak Saç Bakımı

Pervin Bulgak Saç Bakımı
17 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.158 kez okundu.

Pervin Bulgak Saç Bakımı?

Saçlarınız bir takım dış etkenlere maruz kalarak, yıpranır ve dökülmeye başlar. Bu etkenler stres, hava kirliliği, güneş ışınları, boya ve saç bakım aletleri, olabilir. Bu nedenlere bakarak Pervin Bulgak saç bakımı maskesi, hazırlamıştır.

Bu maske sayesinde zayıflamış olan güçsüz saçlarınız eski sağlığına kavuşacak, saçınız ihtiyacı olan hacmi geri kazanacaktır. Ayrıca bu maske sayesinde, saçlarınızda kötü görünüme neden olan kırıklar yok olacak ve koparak dökülen saçlarınız, artık dökülmeyecektir.

Saçlarınızın eski sağlığına kavuşması için, aşağıda yer alan maskeyi aksatmadan düzenli olarak, saçlarınıza uygulamanız gerekmektedir. Yazacağımız yağları, tüm aktarlarda kolaylıkla bulabilirsiniz.

Pervin Bulgak Saç Bakımı Tarifi

Hatta bu yağlar büyük marketlerde de yer almaktadır.  Maskeyi hazırlamak için gerekli olan malzemeler şu şekildedir:

  • 1 yemek kaşığı fındık yağı
  • 1 tane yumurta sarısı
  • 1 yemek kaşığı zeytinyağı
  • 1 yemek kaşığı aloevera yağı

Yukarıda yer alan tüm malzemeleri ve miktarlarını bir kâseye koyun ve karıştırın. İyice karıştığından emin olduktan sonra, hazırladığınız karışımı saç diplerinizden başlayarak saç tellerinize kadar, masaj yaparak yedirin. Bu maskeyi saçlarınızda 50 – 60 dk. Beklettikten sonra, saçlarınızı bol su ile yıkayınız. Bu maske tarifini haftada 1 kez yapmanız tavsiye edilir.

Pervin Bulgak Saç Bakımı Maskeleri

Pervin Bulgak’ın, imzasını taşıyan bu maske ile saç kırıklarınızdan kurtulacak, koparak dökülmelere karşı önlem almış olacaksınız. Bu maskeyi düzenli olarak uyguladığınızda, 2 – 3 ay sonra kökten dökülen saçlarınız da azalma olacak ve zamanla saç dökülmeleriniz yok olacaktır.

Bu karışım sayesinde, hayalinizdeki saçlara hiç bir sağlıksız ürün kullanmadan kavuşacaksınız. Sağlıksız ürün derken kast ettiğimiz, piyasaya sürülen ucuz ürünlerdir. Bu ürünler saçlarınızı beslemek yerine, daha çok zarar verecektir. İçeriğinde yer alan kimyasal maddeler yüzünden de, saçlarınızda dökülmeler artacak ve saçınız zayıflayacaktır. Bu yüzden bu takım ürünleri kullanmamalı, kullananları ise uyarmalısınız.

Bu ürünlerden uzak durmalı, size tavsiye ettiğimiz maskeyi saçlarınıza uygulamalısınız. Aynı zamanda yukarıda yazılı olan karışımı, sevdiklerinize de tavsiye ederek, onların da bu karışımdan yararlanmasına, yardımcı olabilirsiniz. Pervin bulgak saç bakımı yöntemini uygulayarak, saçlarınıza doğal ve mükemmel bir bakım yapacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git