Popo Estetiği - saglikdas.com

Popo Estetiği

Popo Estetiği
18 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.029 kez okundu.

Popo Estetiği Neden Gereklidir?

Kadınların en büyük sorunlarından biri olan kilolar. alındığı zaman genellikle kalça kısmında toplanır ve bu da hiç hoş bir görüntüye sebep olmaz. Alınan kilolarla birlikte büyüyen kalçalar. sizi psikolojik açıdan zora sokar ve dar pantolonlar giymenize engel olur.

Kalçaları eski görünümüne sokmak biraz zor olabilir. İş işten geçtikten sonra yapılan sporlar da yeterli olmaz. Sizler için bu sorundan kurtulmanın yolu olan popo estetiğini, nasıl yapıldığını ve bu işlem sırasında kullanılan yöntemlerin neler olduğunu, araştırdık. Sizde de de bu sorun varsa, hemen popo estetiği yaptırabilir, probleminizden kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Popo Estetiği ve Kullanılan Yöntemler Nelerdir?

Normal ve ideal bir popo küçük ve sıkı olmalıdır. Bunun aksine yağlanmış, sarkmış ve oldukça da büyümüş kalçalar, sizi estetik açıdan kötü bir görünüme sokar. Bu gibi durumlarda popo estetiği devreye girer ve kalçalarınızı düzgün bir görünüme sokmaya yardımcı olur. Popo estetiği yaptıracak kişiler, 3 yöntemle karşı karşıya kalırlar. Sizlere bu yöntemlerin neler olduğunu anlatacağız.

( Popo germe ameliyatı )

Popo estetiğinin bir türü olan bu işlem, ani kilo alıp veren kişilerin kalçalarına yapılan bir uygulamadır. Çünkü hızlı bir şekilde kilo alıp veren kişilerin kalçalarında, sarkmalar gözlemlenir ve bu sorun, popo germe ameliyatı ile düzeltilir. Bu işlemin yapılması için sarkan kısmın vücuttan alınması, bu parçanın gerginleştirilip, tekrar yerleştirilmesi gerekir. İşlem sonunda dikiş atıldığı için, hastanın 5 gün dinlenmesi gerekir.

( Liposuction )

En sık kullanılan ve tercih edilen yöntemdir. Liposuction uygulaması ile popoya bir miktar yağ verilerek, daha dolgun bir görünüme kavuşması sağlanır. Gün içinde kolayca yaptıracağınız bu işlemin iyileşme süresi, kısadır ve 3 gün içinde yaşantınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

( Popoya protez )

Bu işlemi yapmak için, bölgede bir miktar açıklık bırakılır ve buraya protez yerleştirilir. Yerleştirilen protez, jel kıvamındadır. Vücuda hemen adapte olabilen bu jel, doğal bir görünüm verir. İşlem sonrasında 3 gün dinlenmeniz gerekir. Olumlu sonuçlar, yaklaşık olarak 1 ay sonra, görülmeye başlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git