Pratik Güzellik Önerileri - saglikdas.com

Pratik Güzellik Önerileri

Pratik Güzellik Önerileri
19 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 917 kez okundu.

Pratik Güzellik Önerileri?

Pratik güzellik önerileri ile sahip olunmak istenen güzel ve hoş bir görüntüye sahip olmanız mümkün olacaktır.  2 dakika gibi oldukça kısa bir sürede estetik ve zarif bir görünüme sahip olabileceksiniz. Saatler boyunca vakit harcamadan uygulayacağınız pratik güzellik önerileri ile gün içerisine yorulmadan adım atmanız mümkündür.

Pratik Güzellik Önerileri ve Yöntemleri

  1. 1.Tırnağınızın bir bölgeden kalktığını gördüğünüz zaman bunu yerinden koparmak yerine kırılan bölgeye Japon yapıştırıcı sürün ve daha sonra bu bölgeye oje uygulayabilirsiniz.
  2. Kaşlarınız devamlı dağılıyorsa kaş fırçanızın üst bölgesine saç spreyi sıktıktan sonra kaşlarınızı tarayabilirsiniz. Bu işlemden sonra kaşlarınız daha düzgün olacak ve gün boyunca bozulmadan bu şekilde kalacaktır.
  3. dirsek ve diz bölgeleriniz üzerinde nemlendirme sağlamak için kullandığınız kremin içerisine 3 damla bebek yağı ekleyiniz. Bu şekilde kullandıktan sonra dirsekleriniz yumuşak bir şekilde olacaktır.
  4. Sivilceleriniz varsa bu bölgeye bir miktar diş macunu sürerek sivilcelerinizin kurumasını sağlamanız mümkündür.
  5. Tıraş köpüğü bulamadığınız zamanlarda saç kremi kullanarak bacaklarınız üzerindeki istenmeyen tüyleri almanız mümkündür. Saç kremi sayesinde bacaklarınız nemli ve yumuşak kalacaktır. Böylece bacaklarınız tahriş olmayacaktır.
  6. Saçlarınız yağlı ise bebek pudrası ile saç diplerinize tarak yardımı ile tarama işlemi yaparak yağlı bir görüntüden kurtulmanız sağlanacaktır.
  7. Saçlarınız üzerinde doğal dalgalara sahip olmak için nemli saçlarınızı uyumadan önce dikkatli bir şekilde örün. Sabah uyandığınızda ise saçlarınızı yenide açın. Saçlarınızın doğal dalgalara sahip olduğunu göreceksiniz.
  8. Saçınızın güzel bir kokuya sahip olmasını istiyorsanız parfümü direk olarak saçlarınıza sıkmayın. Tarağınıza uzaktan parfüm sıkarak saçınızı bir tarak ile tarayın. Bu işlemi yaptıktan sonra saçlarınız gün boyunca güzel bir kokuya sahip olacaktır.
  9. küçük gözlere sahipseniz gözlerinizi daha büyük bir görünüme sokmak için gözaltınıza beyaz kalem sürerek büyük gözlere sahip olmanız mümkün olabilmektedir.
  10. topuk çatlaklarından şikayetçi iseniz ve ertesi gün de saatlerce ayakta kalma durumunuz varsa yatmadan önce topuklarınızın üzerine vazelin sürerek çorap giyin. Bu işlemden sonra ayaklarınız ertesi gün yumuşak ve nemli bir hal alacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git