Pürüzsüz Bacaklar İçin Ne Yapmalı - saglikdas.com

Pürüzsüz Bacaklar İçin Ne Yapmalı

Pürüzsüz Bacaklar İçin Ne Yapmalı
20 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.663 kez okundu.

Pürüzsüz Bacaklar İçin Ne Yapmalıyız?

Bayanların sıklıkla karşılaştığı pürüzsüz bacaklar için ne yapmalı sorusu şimdi birkaç ufak tüyo aracılığı ile çözüme kavuşturuluyor. Bu zamana kadar birçok kimyasal madde aracılığı ile desteklenmiş ürünler ile istenilen sonucu alamadıysanız kendi yöntemleriniz aracılığı ile uygulayacağınız çözümler ile sağlıklı sonuçlara kavuşabilirsiniz.

Pürüzsüz Bacaklar İçin Ne Yapmalıyız İşte Yapılması Gerekenler:

  1. Pürüzsüz bacaklara sahip olmak için öncelikle cildin banyo sonrası ihtiyaç duyduğu nemin kullanıcıya sağlanması gerekmektedir. Nem sonrası bacaklar pürüzsüz bir görünüme kavuşarak yumuşaklık hissine sahip olacaktır.
  2. Peeling işlemi aracılığı ile cildinizdeki ölü hücreleri yok ederek duş sırasında mucizevi sonuçların çıkmasını sağlayabilirsiniz.
  3. Ağda işlemini reddederek epilasyon aracılığı ile pürüzsüz bacaklara sahip olabilirsiniz. Özellikle hassas bacaklara sahip bayanlar ağda sonrasında kızarıklık ve tahriş gibi problemlerle karşı karşıya kalmaktadır. Fakat epilasyon işlem sürecinin sonrasında bacaklarda hiçbir şekilde morarma ve tahriş olma problemi oluşmamaktadır.
  4. Batıkları engellemek adına bilinçli epilasyon işlemini gerçekleştirerek sağlıklı sonuçların oluşmasını sağlayabilirsiniz.
  5. Bacaklarınızda bulunan tüylerin belli bir uzunluğa sahip olmasını bekleyin. Çünkü kısa tüylere sahip bacaklar epilasyon sonrası morlukların oluşmasına sebep olur ve epilasyon işleminin tam anlamıyla gerçekleşmesini reddeder.
  6. Ağda uygulamasında ağdanın çok sıcak olmamasına dikkat etmelisiniz. Çünkü yüksek sıcaklığa sahip adalar bacağa yapışarak pütürlü bir hal almasına sebep olmaktadır.
  7. Tüm epilasyon işlemleri sonrasında bacağınıza soğuk su tutun. Uygulayacağınız bu soğuk su işlemi bacaklarınızın parlayarak pürüzsüz bir görünüm elde etmesini sağlayacaktır.
  8. Günlük besin değerlerinizi ölçerek de cildinizin pürüzsüz olmasını sağlayabilirsiniz. Günlük su tüketim miktarınız arttığı zaman cildiniz sahip olduğu nemi dengeleyerek bacaklarınızın pürüzsüz bir görünüme sahip olmasını destekleyecektir.
  9. Organik bitkisel yağlar aracılığı ile hazırlayacağınız karışımı bacaklarınıza maske yaparak her epilasyon kullanımı sonrasında uygulayın. Bu işlem bacaklarınızın parlayarak sağlıklı bir görünüm elde etmesi adına kullanılmaktadır.
  10. Bebe yağı aracılığı ile masaj işlemini gerçekleştirin. Bebe yağı cildin ihtiyaç duyduğu nem miktarını dengeleyerek sahip olduğu mineral ve vitaminler ile beslenmesini sağlayacaktır.

Sizlerde pürüzsüz bacaklar için ne yapmalı sorusuna en doğru ve güvenilir yanıtı almak istiyorsanız size önerdiğimiz uygulamaları gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git