Rihanna Makyajı Nasıl Yapılır - saglikdas.com

Rihanna Makyajı Nasıl Yapılır

Rihanna Makyajı Nasıl Yapılır
21 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.607 kez okundu.

Rihanna Makyajı Nasıl Yapılır?

Rihanna makyajı nasıl yapılır sorusuna net bir cevap arıyorsanız sizlere vereceğimiz tüyolar sayesinde kusursuz bir makyaj anlayışına sahip olabilirsiniz. Marjinal bir görünüm ile tüm sevenlerinin odak noktası haline gelen Rihanna stilindeki makyaj aracılığı ile sizlerde tarzınızı en doğru şekilde yansıtabilirsiniz.

Uygun adımlar aracılığı ile gerçekleştireceğiniz Rihanna makyajı için cildinizin tüm temizleme işlemlerini gerçekleştirerek kirden arındırın. Daha sonra Rihanna’nın stilini yüz ifadenize yansıtarak kusursuz bir cilde sahip olun.

Rihanna Makyajı Nasıl Yapılır İşte Uygulama Süreci

  • Kusursuz Rihanna makyajı için öncelikle cildinizi özel kremler aracılığı ile temizleyerek makyaj işlemine uygun hale getirin ve daha sonra katı özelliğe sahip fondöten seçimini cilt tipinize uygun renk tonunu göre uygulamaya alın.
  • Sünger aracılığı ile gerçekleştireceğiniz fondöten işleminin ardından far uygulamasına geçin. Gerçekleştireceğiniz bu işlem öncesinde göz kapaklarınıza far bazı uygulayarak makyajınızın kalıcı olmasını destekleyin. Ardından bronz renk tonlarına sahip far renklerinden birini seçerek far fırçası yardımı ile göz kapaklarına uygulayın.
  • Far işlemini gerçekleştirdikten sonra siyah göz kalemi aracılığı ile gözaltlarınıza ince bir tabaka halinde kalem sürme işlemini gerçekleştirin. Buğulu bakışlara sahip olacağınız bu göz makyajında göz kalemi işlemini göz kapağınızın üstüne de sürerek çerçeve şeklini oluşturun.
  • Çekik gözlerin birinci adresi olan rimel seçimine özen gösterin. Gözlerinize hacim vererek kıvırma işlemini siyah rimel aracılığı ile gerçekleştirin.
  • Rihanna stiline uygun makyajının en özenli aşamalarından biri olan allık işleminde şeftali tonlarını tercih ederek marjinal bir görünüm elde edin. Elmacık kemiklerinizin üst kısmına uygulayacağınız allık işleminde fırçanızı aşağı doğru uygulamayın.
  • Tüm bu işlemler sonrasında mercan veya şeftali tonlarına sahip ruju tercih ederek makyaj işleminizi tamamlayabilirsiniz. Dudaklarınıza dolgun bir görünüm vermek adına ruj renginize uyum sağlayacak dudak kalemlerinden faydalanabilirsiniz.

Buğulu bakışlar ile tüm sevenlerinin vazgeçilmezi olan Rihanna makyajı aracılığı ile sizler de göz kamaştırıcı bir makyaj stiline sahip olabilirsiniz. Özgün bir tarza sahip olacağınız bu uygulamada renk tercihinizi ten ve saç renginize uyum sağlayacak şekilde seçerek kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git