Rihanna’nın Güzel Vücut Sırrı - saglikdas.com

Rihanna’nın Güzel Vücut Sırrı

Rihanna’nın Güzel Vücut Sırrı
21 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.344 kez okundu.

Rihanna’nın Güzel Vücut Sırrı Nedir?

Rihanna harika bir vücuda sahiptir. Tüm bayanlar ona özenir. Fiziği ile göze hitap eden şarkıcının nasıl bölge güzel kaldığı merak konusudur. Rihanna’nın güzel vücut sırrını sizler için araştırdık.  Bu yazıda ihtiyacınız olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Rihanna 1.72 cm boyunda ve 60 kg ağırlığındadır. Spor yaparak bu güzel vücuda sahip olduğunu açıklamıştır. Rihanna turnelerinde bile spor hocalarını yanından ayırmamaktadır. Haftanın beş günü yarım saat boyunca spor yaptığını açıklamıştır. Saat kaç olursa olsun canı spor yapmak istediğinde spor hocası yardımı ile spor yapıyormuş.

Rihanna koşu bandında vakit geçirmeyi seven isimlerdendir. Kilosunu ise ip atlama, atlayıp sıçrama, bisiklet ve çevirme gibi kardiyo hareketleri sayesinde koruyor. Dans etmeyi de çok seven Rihanna, dansı bir spor olarak görmese de vücudunu şekillendirdiğini söylemiştir.

Rihanna’nın Güzel Vücut Sırrı ve Diyeti

Spor hareketlerini fırsat bulduğu her zaman sahne arkasında bile yaptığını belirtmiştir. Rihanna’nın yaptıklarını sizde evinizde yapabilirsiniz ve Rihanna’nın güzel vücut sırrına ulaşabilirsiniz.

Vücudunda en çok beğendiği yerinin bacakları ve poposu olduğunu söylemiştir. O yüzden spor yaparken bu bölgelere özen gösterdiğini de belirtmiştir. He bayan güzel bir kalçaya ve incecik bacaklara sahip olmalıdır diye düşünüyor ve bu yüzden genetik olarak kalın bacaklarını inceltmeye çalışıyor.

Kişinin kalçası güzelse ne giyse yakışır diye düşünüyor. Rihanna yine genetik bakımından siyahi ve melezlerin sahip olduğu kalçalara sahiptir. 60 kilogram olan Rihanna 1.72 santimetre boyunda olduğuna göre kilosu boyu ile orantılıdır. Ona göre amaç 90 60 90 değildir. Rihanna’nın amacı sağlıklı olmaktır. Bu nedenle de fit bir vücuda sahip olmaktır.

Rihanna’nın Egzersiz Programı

Egzersiz programını birer gün ara vererek düzenliyor. Pazartesi, Çarşamba ve Cuma egzersiz yapıyor.

  • Sıçrama ve yürüyüşü içeren karın hareketleri yapıyor.
  • İki bacak içinde ayrı ayrı olmak şartı ile 15 kez sıçrama hareketini yapıyor. Sıçrama hareketi şu şekildedir. Sıçrarken bacaklar açılır ve kollar yukarıda birleştirilir. Daha sonra tekrar sıçranır ve bacaklar açıkken kollar iki yana açılır. Sonra tekrar kol birleşir ve tekrar açılır.
  • Rihanna sıçrama hareketini 60 kere yapıyor.
  • Kardiyo hareketlerinde ise 15 kez şınav çeliyor ve 50 kez olduğu yerde koşuyor.
  • Çömelip zıplama hareketini de 5 kez tekrarlıyor.
  • Kalça sıkılaştırma hareketlerini de aklına geldikçe ve vakit buldukça yapıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git