Roc Cilt Bakım Ürünleri - saglikdas.com

Roc Cilt Bakım Ürünleri

Roc Cilt Bakım Ürünleri
21 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.398 kez okundu.

Roc Cilt Bakım Ürünleri Kalitesi

Roc cilt bakım ürünleri, her cilt tipine hitap eden ürünlerle göz dolduruyor. Siz de cilt bakım ürününüzü seçerken kendi cilt tipinizi ve cildinizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bir seçim yaparsanız daha çok verim alabilirsiniz.

Roc Cilt Bakım Ürünleri ve Faydaları

Pek çok ürün arasından sizin için seçtiğimiz Roc cilt bakım ürünleri aşağıdadır.

RocRetin-OxWrinkleCorrexion Kırışık Giderici Gündüz Kremi:

Derin çizgiler ve kırışıklıkları içindeki A vitamini kolajenkompleksi ile gideren bu gündüz kremi, cildin dolgunlaşmasını sağlar ve böylece onarılmasını yerine getirir. Düzgün bir şekilde kullanıldığında kırışıklıkları azaltmada çok büyük rol oynayan bu gündüz kreminin fiyatı 59,57 TL’dir.

Roc Hassas Ciltler İçin Rahatlatıcı Yüz ve Göz Temizleyici Su:

Cildi derinlemesine temizleyen bu ürün özellikle hassas cilde sahip olan kişiler için üretilmiştir. Hem yüz hem de göz temizliğinde kullanılabilir. Günde iki kez kullanılabilen bu ürünün fiyatı 28,50 TL’dir.

Roc 3’ü Bir Arada Makyaj Temizleme Losyonu:

Boyun, yüz ve göz makyajını temizlemek için uygun olan bu ürün, kullanıldıktan sonra nemlendirici sürmeye gerek bıraktırmayacak şekilde cildi nemlendirir. Suya dayanıklı makyajı bile temizleme özelliğine sahip olan bu ürünün fiyatı 34,54 TL’dir.

Roc Yumuşak Formüllü Peeling:

İçinde bulunan mikro tanecikler cildinizin yumuşak olmasını sağlar. Üç günde bir dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayıp sonrasında su ile durulayabileceğiniz bu ürünün fiyatı 33,81 TL’dir.

Roc Dermatologic Calmance Tahriş Olmuş Ciltlere Onarıcı Krem:

Sabah akşam tahriş olmuş cilde uygulanan krem cilt sorunlarını en aza indirir. Cildi aynı zamanda nemlendirerek onaran bu ürünün fiyatı 39,45 TL’dir.

Roc Cilt Canlandıran Temizleme Köpüğü:

Cildi arındıran, temizleyen ve yenileyen bu ürünün fiyatı 28,98 TL’dir.

Roc Complete Lift Sıkılaştırıcı Gece Kremi:

Her akşam temizlediğiniz cildinize bu gece kremini uygulamak cildinizin sıkılaşmasını sağlayacaktır. Gece kullanıldığında daha etkili olan bu ürünün fiyatı 59,57 TL’dir.

RocPerfecting Tonik:

Tüm ciltler için uygun olan bu tonik, cilt temizlendikten sonra kullanılabilir. Hassas ciltlere sahip olan kişiler de bu üründen gönül rahatlığıyla faydalanabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git