Ruj Renkleri - saglikdas.com

Ruj Renkleri

Ruj Renkleri
22 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.963 kez okundu.

Ruj Renkleri?

Makyajınızın kusursuz olmasını destekleyecek ruj renkleri sizlere vereceğimiz tüyolar aracılığı ile hayat buluyor. Marjinal bir görünüm elde etmek adına kullandığınız ruj renkleri makyajınız ile berber cildinizde bütünleşmesi gerekmektedir.

İşleme alacağınız bu uygulama yüz hatlarınızı ısıtarak tüm farklılığınızı ortaya koyacak. Eşsiz renk katoloğunu kullanıcısına sunan yaz mevsimi farklı tonları ile cildinizde buluşuyor.

Fuşya renk tonuna sahip ruj tipi günlük kullanım için biçilmiş bir kaftan olacak. Özel günlerde revaçta olduğunu düşündüğünüz fuşya renk tonu aksine Jean ve bluzlar aracılığı ile hazırladığınız kombinler için oldukça idealdir. M.A.C ürettiği fuşya ruj rengi ile dudaklarınıza etkileyici dokunuşlar bırakabilirsiniz.

Ruj Renkleri ve Farklılıkları

Her cilt tonu için biçilmiş kaftan olan ateş kırmızısı ruj rengi iddialı renk tonları arasında öncülüğünü korumaktadır. Yaz gecelerinin vazgeçilmezi olan kırmızı ruj rengini siyah tonlara sahip elbise ile kombin ederek kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz.Kırmızı ruj tonunun öncüsü olan Guerlain markasını deneyerek harikalar yaratabilirsiniz.

Marjinal bir görünümün ilk adımı arsında yer alan turuncu tonlara sahip ruj rengi ise 2014 yaz modasının enlerini yaşatıyor. Ojeler ile kombin edeceğiniz Lancome turuncu ruj rengi ile kusursuz makyaj anlayışına imza atabilirsiniz.

Vişne Çürüğü

Tüm farklılığını ortaya koyan vişneçürüğü ruj renkleri ise özel davetlerin vazgeçilmezi olacak. Nars markası ile hayat buluyor. Sizlerde kendinize en uygun ruj rengini seçerek kusursuz makyaj adımını gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git