Saç Açıcı Boyalar - saglikdas.com

Saç Açıcı Boyalar

Saç Açıcı Boyalar
23 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.190 kez okundu.

Saç Açıcı Boyalar Nasıl Kullanılır?

Saç açıcı boyalar günümüzde en çok kullanılan boya türü arasında yer almaktadır. Saçın ana renginden daha açık tona sahip olmasını sağlayan saç açıcı boyalar kullanıcının kendi yöntemleri aracılığı ile elde edilebilir. Birçok kozmetik devlerini geride bırakan saç açıcı boyalar beyaz saç problemini de geride bırakarak kullanıcıyı büyük bir dertten kurtarmaktadır.

Koyu renk saça sahip kullanıcıların sıklıkla başvurduğu saç açıcı boyalar kullanıcının elde etmek istediği saç rengine sağlıklı ve kolay bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Sahip olmak istediği boyanın açılması adına kullanılan saç açıcı boyalar oksidan yardımı ile kullanılmaktadır.

Saç açıcı boyada oksidan ne kadar fazla ise saçın açılma ihtimali de bir o kadar yüksektir. Eğer saçlarınız turuncu renk tonlarına dönüyorsa uygulayacağınız küllü renk tonları aracılığı ile bu problemi kısa zamanda çözüme kavuşturabilirsiniz.

Saç Açıcı Boyalar ve Dikkat Edilmesi Gerekenler:

  • Saç açıcı boyalar aracılığı ile boyama işlemi gerçekleştiğinde kullanılan oriyal sebebi ile saçlarınız matlaşabilir. Bu sonucu doğuran oriyal kullanımı öncesinde saçlarınıza uygulayacağınız bakım maskesi aracılığı bu problemi kısa yoldan çözüme kavuşturabilirsiniz. Zeytinyağı, maya ve serum ile hazırlayacağınız mucizevi maske kürü ile saçlarınıza canlılık ve parlaklık kazandırabilirsiniz.
  • Saç açıcı boyaların içerisinde yer alan oriyal saçların zamanla yıpranmasına sebep olmaktadır. Bu tür problemi ortadan kaldırmak adına banyo sırasında durulanmayan canlandırıcı saç spreylerinden yararlanabilirsiniz. Kısa sürede gözle görülür fark yaratan saç spreyleri saçta onarım sürecini başlatarak sağlıklı gözükmesini sağlar.
  • İstediğiniz rengi elde etmek adına kullandığınız açıcılar bazı zamanlarda saçlarınızın turuncu ve bakır tonlarına dönüşmesine sebep olmaktadır. Bu tür sorunu reddetmek adına küllü renkteki saç açıcı boyaları kullanarak sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz.
  • Kendi yöntemleriniz aracılığı ile hazırlayacağınız mucizevi saç bakım maskeleri de sizin için biçilmiş bir kaftan olacaktır. Zeytinyağı, badem yağı, yılan yağı ve çörek otu yağı aracılığı ile hazırlayacağınız maske kullanımı sonrası sarımsak özüne sahip şampuanları kullanarak onarım ve bakım işlem sürecini başlatabilirsiniz.

Sizlerde saç açıcı boyalar kullanımı sonrası sağlık sonuçlar elde etmek istiyorsanız önerilen tüyoları kullanarak istediğiniz saç rengine kavuşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git