Saç Bakım Ürünleri - saglikdas.com

Saç Bakım Ürünleri

Saç Bakım Ürünleri
24 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 824 kez okundu.

Saç Bakım Ürünleri Nelerdir?

Saçlar birçok bayanın en değerli varlığı haline gelmiştir. Güzelliği daha da ön plana çıkaran saçlar, kötü göründükleri zaman, ters etki yaratabilir. Bu yüzden bayanlar saçlarına sürekli bakım yaparlar.

Saç Bakım Ürünleri ve Etkileri

Ancak bazı saç bakım ürünleri, saçları beslemek yerine daha da yıpratır. Sizler için en iyi marka saç bakım ürünlerini ve fiyatlarını araştırdık. Bu sayede saçlarınızı kaliteli ürünler kullanarak, canlı ve sağlıklı bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

( System 911 Şampuan )

Bu şampuanı özellikle saçlarını sıklıkla boyayıp, yıpratanlar, kullanmalıdır. Çünkü içeriğinde yer alan maddeler sayesinde, kuru saçları ve çok fazla boyanmış saçları derinlemesine temizleyerek, nemlendirir.

Saçları besleyen bu şampuan, aynı zamanda kuru saçların daha hacimli görünmesine, katkı sağlıyor. Kimyasal ürünlerden dolayı yıpranan saçları onarıyor, saç kırıklarının artmasına engel oluyor ve saçları parlatıp kolay uzamalarına destek veriyor.

Fiyatı: 26.50 TL

(  john Frieda Brilliant Brunette Saç Bakım Ürünü )

Bu şampuan, kahverengi saçlılar için özel olarak tasarlanmış, diyebiliriz. John frieda nın kahverengi saçların parlamasını amaçlayarak tasarladığı, bu şampuan aynı zamanda saçlarınıza bakım da yapıyor.

Banyodayken ya da banyodan sonra, uygulayabileceğiniz bu şampuan, saçlara yoğun bir şekilde parlaklık veriyor. İsterseniz kuru saçlarınıza da uygulayabilirsiniz.

Fiyatı: 24 TL

( Revigen Bakım Kremi )

Bu ürün tamamen doğal ürünlerden yapılmıştır. Kremi bir parça su kullanarak köpürtün ve saçlarınıza uygulayın.  Hacimsiz ve cansız saçlarınız, bu krem sayesinde hacim kazanacak ve ummadığınız derecede, parlayacaktır.

Fiyatı: 28 TL

(  Bakımlı Saçlar İçin Daily Şampuan )

Normal saç tiplerinin ve yağlı saç tiplerinin kullanabileceği bu şampuan, içerisinde A, D ve E vitaminleri içeriyor. Bu vitaminler sayesinde, saçlarınız derinlemesine temizlenir ve daha bakımlı bir görünüme sahip olur.

Fiyatı: 25 TL

( Pantene Bakım Serisi 1 – 2 – 3 )

Bu bakım serisi, saçlarınızdaki hasarlı bölgeyi tespit edip, onarıyor. Ayrıca saçınızı yoğun bir şekilde nemlendirip, kabarmaları önlüyor. Pantene bakım serisi, saçınız için gerekli olan her şeyi sağlıyor ve saçlarınızı derinlemesine temizliyor.

Fiyatı: 9.30 TL

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git