Saç Çıkaran Şampuan - saglikdas.com

Saç Çıkaran Şampuan

Saç Çıkaran Şampuan
25 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 2.046 kez okundu.

Saç Çıkaran Şampuanlar

Genetik bir sorununuz yok ise saçlarınız döküldükten bir süre sonra tekrar tüy şeklinde çıkmaya başlar. Yazımızda tavsiye edeceğimiz saç çıkaran şampuanlar ile saçlarınızın daha hızlı bir şekilde çıkmasını sağlayacaksınız.

Saç Çıkaran Şampuanlar ve Markaları

Saçın dinleme dönemi denilen talojen evre normalde 3 – 4 ay sürerken aşağıda yer alan şampuanlar ile bu dönem kısalarak yeni saç oluşumu hızlanır ve saç beslenir.

BSA Natural Bal Özlü Şampuan

Bitkisel içerikli olan bu şampuan kullanımı ile birlikte saç dökülmelerini kısa bir süre içerisinde durdurur. Kepeklenme ve kaşınma gibi problemler için de faydalı olan şampuan dökülen saçların yerine gelmesi için bir süre boyunca düzenli olarak kullanılmalıdır.

Ducray Anaphase Şampuan

Saç dökülmesine sebep olan faktörleri ortadan kaldırarak dökülmeyi durdurur ve saçların büyümesine yardımcı olur. Sağlıklı ve gür saçlara sahip olurken kimyasal maddelerden de uzak durmuş olursunuz. Bitkisel içerikli olan bu şampuanın etkisi 2 aydan sonra görülmeye başlanır.

HairMD Şampuan

Saç dökülmesini engelleyen şampuan aynı zamanda saç çıkarmada oldukça etkilidir. Düzenli kullanımı ile 4 hafta sonra saç dökülmeniz duracak ve yeni tüyleriniz baş göstermeye başlayacaktır.

Hairmd serumu ile kullanıldığında alacağınız olumlu sonuçlar ikiye katlanacaktır. İçeriğinde E vitamini, panthenol, niacin, biotin, papatya özütü, defne özütü, amisol trioi zeytin özütü, sarımsak özütü ve bitkisel kök hücre bulunan şampuanın serumu ile birlikte kullanımına özen gösterilmelidir.

Garlex Sarımsaklı Şampuan

Şampuanın içeriğinde potasyum, magnezyum, bakır, sülfat, demir, çinko ve provitamin B5 bulunur. Doğal içerikli bir şampuan olması sebebi ile kaybedilen saçların geri kazanılmasında oldukça etkili bir rol oynar. Saç derisinin ihtiyacı olan vitamin ve protein ihtiyacını karşıladığından saçların tekrar çıkmasını sağlarken sağlıklı bir şekilde büyümesine olanak tanır.

Revita Şampuan

Nem molekülleri ve amioasitlerden oluşan bu şampuan düzenli bir şekilde kullanıldığı takdirde saç dökülmesi görülen bölgelerde yeni saç çıkmasını böylece eski gür saçlarınıza kavuşmanızı sağlar. Saç derisini canlandırır ve yeni çıkan saçların kaliteli bir şekilde büyümesine olanak sağlar. Anti Dht özelliği ile saç derisini onarma konusunda başarılıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git