Saç Çıkaran Ürünler - saglikdas.com

Saç Çıkaran Ürünler

Saç Çıkaran Ürünler
25 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.467 kez okundu.

Saç Çıkaran Ürünler Nelerdir?

Kaybettiğiniz saçları nasıl geri kazanacaksınız? Görünüşünüze önem veriyorsanız sizin için saçlarınız vazgeçilmezdir. Saçlarımıza iyi bakmamız bizi çok güzel bir bayan yapabilmektedir. Peki, dökülen saçlar için saç çıkaran ürünler hangileri? Saç çıkaran ürünler nasıl kullanılmalı ve ortalama fiyatları nedir?

Saç Çıkaran Ürünler ve Kullanımı

Bu bilgileri öğrenmek istiyorsanız yazımızı mutlaka okumalısınız. Saçlarınız için uzmanlar kesinlikle öncelikle doğal ürünleri kullanmanızı tavsiye eder. Kimyasal ürünler sizin başka hastalık sorunlarınızla karşılaşmanızı sağlayabilirler.

Barcelino Saç Çıkaran Yağ:

Bitkisel bir ürün arıyorsanız bu ürün tam size göre. Saç köklerindeki yağ dengesini sağlar. Yani saçlarınız yağlı ya da kuru olması farketmez. Bu ürün tam size göre bir üründür. Bu ürün saç dökülmelerini engellerken aynı zamanda saç kökünüzden yeni saç çıkmasını sağlar.

İçerinde Bulunan Maddeler:

mersin yağı, çam terebentin, zeytinyağı, defne gar yağı, ceviz yağı, biberiye yağı, papatya yağı, Hindistan cevizi yağı, badem yağı, çörekotu yağı, menekşe yağı, susam yağı.

Tamamen organik bir üründür. Kesinlikle kimyasal içermez ve kokusu da mükemmeldir.

Kullanım talimatı:

püskürtmeli olan bu ürünü saçınıza haftada 2 kez uygulayınız. Sıkma işleminiz bittiğinde saçınıza friksiyon yapınız ve 1 saat bekletiniz. Yalnız önemli bir noktada kesin sonuç almak istiyor iseniz mutlaka 2 ay aksatmadan kullanmanız gerekmektedir.

Peki, Bu Ürünün Saç Üzerindeki Etkileri Nelerdir?

  • Saçınızı dolgunlaştırır.
  • Saç köklerini besler ve saç diplerini onarır.
  • Çok işlem gören bir saçınız var ise saçınızı canlandırır.
  • Yıpranmış saçları onarır.
  • Saçlarınızı rahatlatır. Rahatlatma sebebi ise tamamen doğal olduğundan kaynaklanmaktadır.
  • Ayrıca fazla yağlanmaya ve kuruluğa son verir.

HC Hair Saç Bakım Yağı ve Kullanımı

Tamamen doğal bir üründür. İçerisindekiler: susam yağı, jojoba yağı, fındık yağı, çörekotu yağı, badem yağı, zeytinyağı, Hint yağı

Kullanılışı:

öncelikle saç diplerinde başlayarak saç uçlarınıza masaj yaparak yağı sürünüz. Daha sonra saçınızı bir bone yardımı ile sarınız. Yaklaşık 1 saat bekletiniz haftada 2 kez saçınıza aksatmadan uygulayınız.

Not:

Kesinlikle saçınıza kimyasal ürünler kullanmayınız. Sağlığınız için bu çok önemlidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git