Saç Dökülmelerine Karşı - saglikdas.com

Saç Dökülmelerine Karşı

Saç Dökülmelerine Karşı
27 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.040 kez okundu.

Saç Dökülmelerine Karşı Öneriler

Saç dökülmelerine karşı bu zamana kadar bir çok çözüm olanağından yanıt alamadınız mı? O zaman doğru adrestesiniz, sizlere önereceğim ufak tüyolar ile saç dökülmesine karşı sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Evde kendi yöntemleriniz aracılığı ile hazırlayacağınız maskeler saç dökülme problemini ortadan kaldırarak canlı ve parlak saçlara sahip olmanızı sağlayacaktır.

Bu zamana kadar kozmetik ürünler adı altında satın aldığınız ürünlerin içerisinde yer alan kimyasal maddeler saç derisine zarar vererek dökülme probleminin de artmasına sebep olmaktadır. Artık tüm bu sorunları geride bırakan özel maskeler aracılığı ile harikalar yaratabilirsiniz.

Saç Dökülmelerine  Karşı Tonik Tarifi:

  • 1 tatlı kaşığı hint yağı
  • 1 bardak nar
  • 1 çorba kaşığı bal
  • 2 bardak ılık su
  • 1 tatlı kaşığı acı biber
  • 1 tatlı kaşığı maya

Mükemmel saç dökülmeleri için tonik tarifi yapımında öncelikle 1 tatlı kaşığı hint yağı, bir bardak nar ve 1 çorba kaşığı bal karıştırılarak harmanlanır. Bu işlem sonrasında hazırlanılan karışımın içerisine 2 bardak ılık su, 1 tatlı kaşığı acı biber ve 1 tatlı kaşığı maya eklenerek karıştırılır.

Tonik Faydaları

Hazırlanılan karışımı cam kavanozda bekletilir ve istenildiği zaman kullanabilir. Saç köklerinin güçlenmesini sağlayarak etkili çözüm olanağı sunacak bu tonik kısa zaman zarfından saç dökülme problemini de ortadan kaldırıyor.

4 günde 1 saç diplerinize uygulayacağınız bu mükemmel tonik aracılığı ile kusursuz görünen saç tipine sahip olabilirsiniz.Saç dökülmelerine karşı alacağınız bu pratik yöntemler ile harikalar yaratabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git