Saç Dökülmesi İlacı Alopecia - saglikdas.com

Saç Dökülmesi İlacı Alopecia

Saç Dökülmesi İlacı Alopecia
26 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.231 kez okundu.

Saç Dökülmesi İlacı Alopecia Faydaları

Saç dökülmesinin artık erkekler kadar kadınların da sorunu olduğu kabul edilmelidir. Saç birçok etkenden dolayı dökülebilmektedir. Yaşa bağlı etkenler, genetik yatkınlık, yeterli beslenememe, aşırı kilo kaybı, stres ve bazı ilaçların kullanımı bu etkenlerin başında gelmektedir.

Herkesin saçı günlük olarak belirli bir miktar dökülür. Bu günlük dökülme kadınlarda erkeklerden daha çoktur. Ama bu saçın rutin yenilenme sürecidir ve telaşlanacak bir durum yoktur. Ancak saç dökülmesi, bölgesel açılmalar oluşturacak şekilde devam ediyorsa, işte orada müdahaleye gerek vardır.

Saç dökülmesi çeşitli yöntemlerle tedavi edilebilmektedir. Bunlardan biri de saç çıkarıcı ve dökülmesini engelleyici saç spreylerini kullanmaktır. Saç dökülmesi ilacı Alopecia, uzmanlar tarafından saç dökülmesi problemi için özel olarak üretilmiş ve etkinliği kanıtlanmış bir üründür. Saç dökülmesi ilaci Alopecia saç spreyinin etkileri şu şekilde özetlenebilir.

Saç Dökülmesi İlacı Alopecia Sprey Etkileri

  • Bu sprey içeriğindeki etkin maddeler sayesinde saç dökülmesine engel olur. Vitamin ve mineral açısından zengin olması hasebi ile de saç köklerini derinlemesine besler. Ayrıca Alopecia saç spreyinin kan dolaşımını uyarıcı etkisi de vardır. Bu şekilde saç kendini daha çabuk onarır.
  • Saç dökülmesinden ziyade aşırı ince telli saçlarınız varsa da Alopecia saç spreyini kullanabilirsiniz. Yoğun besleyici özelliği sayesinde saç kökleriniz beslenir ve saçlarınız kalınlaşır. Ve Daha güçlü olur. Doğal olarak da dökülmeler azalır.
  • Alopecia sprey sayesinde saçlarınız daha da hacim kazanır ve dış etkenlerden karşı korunur.

Alopecia Saç Dökülmesine Karşı Sprey Nasıl Kullanılır?

Bu sprey, normal vakalarda, sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanılmaktadır. Her kullanımdan önce saç düzgün bir şekilde temizlenir ve saç derisindeki gözeneklerin açılması sağlanır. Bu spreyin emilimi için oldukça önemlidir.

Daha sonra 5 kez sprey saça sıkılır ve parmak uçlarıyla masaj yapılarak saç diplerine ulaşması sağlanır. Bu şekilde en az 2 saat boyunca beklenmesi gerekmektedir. Ancak 2 saatin sonunda saç yıkanabilir. Alopecia saç spreyinin cinsellik üzerine bilinen herhangi bir olumsuz etkisi yoktur. Bu spreyi düzenli olarak kullanmak gereklidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git