Saç Dökülmesine Çözüm - saglikdas.com

Saç Dökülmesine Çözüm

Saç Dökülmesine Çözüm
26 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.217 kez okundu.

Saç Dökülmesine Çözüm?

Kalıtsal, yetersiz bakım ya da yanlış beslenme gibi faktörler sebebi ile saç dökülmesi sorunu yaşıyor ve çözüm için medikal yollara başvurmak istiyorsanız.

Saç Dökülmesine Çözüm ve  İlaç Çeşitleri

saç dökülmesine çözüm adlı yazımızı dikkatlice okuyarak kendinize uygun seçeceğiniz ilaç ile çözüme ulaşabilirsiniz.

Medobiohtin Medobicomplex – K Kapsül

Saç köklerindenki nem miktarını dengeleyen bu kapsül bayanlara yönelik olarak üretilmiştir. Saç derisindeki düzensiz yapıyı ortadan kaldırarak saç dökülmesine neden olan biyolojik faktörlere karşı etkilidir. İçinde 60 adet kapsül bulunur ve günde 2 defa içilerek kullanılır.

Ducray Anacaps Kapsül

Saçların dökülmesini engelleyerek saça canlılık katan bu kapsül bitkisel içeriklidir. İçeriğinde aminoasit, soya fasulyesi çekirdek ekstratı, niasinamid, çinko sülfat, L – sistin, metiyonin, primroz yağı ve biotin bulunur.

Hair Pharma Biotin Kapsül

Bu kapsül saç dökülmeniz hangi sebebe bağlı olursa olsun etkili bir ilaçtır. Ayrıca saçlarınızdaki cansızlık, matlık, kırılma ve yıpranma gibi problemlere karşı faydalı olduğu gibi tırnaklar üzerindeki problemlere de iyi gelir. B grubu vitamini olan biotin 1 kapsülde 10 mg miktarında bulunur. 3 veya 6 ay boyunca günde 1 adet alınarak yemek arasında içilmelidir.

Hair Bush Kapsül

Saç köklerini besleyerek güçlendiren bu kapsül saç derinizi onarır ve saç dökülmesinin önüne geçerek sık saçlara kavuşmanızı sağlar. Günde 2 defa tok karnına alınması uygundur.

Vichy İnneov Densite Kapsül

Bu kapsül saç dökülmesine neden olan faktörleri ortadan kaldırarak saç hücrelerinin güçelenmesi ve korunmasında etkilidir. Saçlara canlılık verirken tırnaklara da faydalıdır.

Prıorın Kapsül

İçerisinde birçok vitamin ve mineral bulunan prıorın kapsül saç köklerini besler ve güçlendirir. 3 ay kullanılması gereken kapsulun etkisi ilk ayda başlar 2. ve 3. aylarda saç dökülmesi tamamen durur. Sabah ve akşam olmak üzere tok karnına içilmelidir.

PanPlus Kapsül

Bayan ya da erkek yoğun saç dökülmesi yaşayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği kapsül saçları güçlendirerek dökülmenin önüne geçer. Sabah, öğle ve akşam olmak üzere tok karnına ve bol su ile birlikte alınmalıdır. 3 veya 6 ay kullandığınızda saç dökülmeniz %80 oranında azalacaktır.

İçeriğindeki keratin sayesinde hem saçlar hem de tırnaklar güçlenir. Hamilelik döneminde doktorunuzdan onay almadan kullanmayınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git