Saç Dökülmesine Karşı Şampuanlar - saglikdas.com

Saç Dökülmesine Karşı Şampuanlar

Saç Dökülmesine Karşı Şampuanlar
27 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.142 kez okundu.

Saç Dökülmesine Karşı Şampuanlar?

Saç dökülmesi kıl köklerinin görevini yapamaması dolayısı ile saç tellerinin deriye tutunamaması sonucu gerçekleşir.

Saç Dökülmesine Karşı Şampuanlar ve Faydaları

Saç dökülmesi ile karşılaşmanız durumunda size tavsiye edeceğimiz saç dökülmesine karşı şampuanlar ile şampuanınızı değiştirmeniz probleminize çözüm bulmada faydalı olacaktır.

Tresan Isırgan Şampuanı

Bu şampuan ile saç dökülmeniz azalırken ayrıca yağlı saçlara sahip iseniz yağ oranını dengeleyerek faydalı olacaktır. Ancak ısırgan otunun verdiği etki ile saçlarınız biraz sertleşebilir.

Prozinc Şampuan

Saçlarınızın dökülmesine va yağlanmasına karşı etkili olan bu şampuan aynı zamanda kepek sorununa karşı da faydalıdır. Bu şampuanı kullandığınız süre boyunca başka şampuan kullanmak etkisini azaltabilir.

Herbalife Şampuan

Bitkilerden elde edilmiş olan bu şampuanı kullandığınız süre boyunca saçlarınız dökülmez, güçlenir ve sık saçlara kavuşmanız konusunda yardımcı olur.

Restorex Şampuan

Bitkisel maddeler kullanılarak yapılmış olan bu şampuan 2 hafta kullanımı ile saç dökülmenizi azaltmada etkilidir.

Revigen Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

Bitkisel içerikli bu şampuan saçlarınızı kepekten arındırarak saç derinizi teda eder. Bu sayede saçlarınız daha çabuk uzarken sağlıkla parlar. Ayrıca bu şampuan UV-B filtresi içermektedir.

Sebamed Şampuan

Saç derisinin ph seviyesine uyumlu olan şampuan saç tellerini ve derisini güzelce temizlerken saç dökülmelerini minimuma indirmekte etkilidir.

Wella Energy Şampuan

Pro vitamin B5 içeriği ile saç derisinin ihtiyacı olan besin kaynaklarını sağlayarak saç dökülmesini engeller. Ayrıca menol içeriği sayesinde saç derinizi ferahlatır.

Bioxcin Şampuan

Bu şampuan saç köklerini güçlendirerek saç tellerinin deriye daha sıkı tutunmasını sağlarken aynı zamanda saça dolgunluk ve parlaklık kazandırır. Ayrıca kepekleri de yok eder.

Bioblas Şampuan

Complex C26 içeriğinde bulunan protein ve vitaminler ile saç köklerini beslerken saç dökülmelerine ve diğer saç sorunlarına karşı etkili bir şampuandır.

Zigavus Şampuan

Sarımsak içeriği sayesinde saç köklerine etki ederek saç dökülmesini 2 haftada azaltmaya başlayan bu şampuan ayrıca sarımsak kokusundan eser barındırmaz.

Novocrin Placenta Şampuan

Glikojen ve buğday plesantası içeren bu şampuan saç dökülmelerini ciddi oranda azaltırken ayrıca saçlarınızın yumuşamasını ve parlamasını sağlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git