Saç Rengini Bakır Karamel Yapma - saglikdas.com

Saç Rengini Bakır Karamel Yapma

Saç Rengini Bakır Karamel Yapma
31 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.652 kez okundu.

Saç Rengini Bakır Karamel Yapma?

Saç rengini bakır karamel yapma işlemi bayanların korkulu rüyası içinde yer almaktadır. Oldukça zor bir işlem süreci olan bakır karamel tonu kullanıcının saç rengine uyum sağlama problemi yaşamaktadır.

Saç rengine direkt oturmayan bu renk tonu kahvenin en açık tonlarındaki renklerden meydana gelmektedir. Bakır tonlarına sahip karamel rengi özellikle açık tenli bayanlar için biçilmiş bir kaftan olacaktır.

Renkli gözlü bayanların şiddetle tavsiye ettiği bakır karamel renk tonu kestane, siyah ve kahverengi tonlara sahip kişilerin saç tonuna dönüşürken problem yaşamaktadır.

Bu problemi saç açıcılar aracılığı ile kısa zaman zarfında çözüme ulaştırabilirsiniz. Fakat bu tür açıcılar saçlarınızın zamanla yıpranarak saç tellerinin incelmesine sebep olmaktadır.

Saç Rengini Bakır Karamel Yapma ve Rengi Nasıl Elde Edilir:

  • Beyaz tenli hanımların baş tacı olan bakır karamel rengini elde etmek için öncelikle saçlarınızı karamel renginin açık tonuna boyayarak ilk adımı gerçekleştirin. Gerçekleştireceğiniz bu uygulama asıl saç renginizin silinme işleminin gerçekleşmesini sağlayacaktır.
  • Daha sonra saçlarınızın rengindeki açılmaları tespit edin. Bu işlem sonrasında saçlarınıza bakır karamel tonlarına sahip boyayı uygulayın.
  • Gerçekleştireceğiniz bakır karamel tonunun daha hızlı bir şekilde oluşmasını istiyorsanız Palette ve Koleston markalarına sahip saç açıcılarından yararlanabilirsiniz.
  • Bu işlem sonrasında saçlarınızın turuncuya dönük bir hal alacaktır. Turuncuya dönen saç tonunu bakır karamel aracılığı ile boyayarak sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Saç Renkleri ve Tonları

Kestane ve kahverengi renk tonlarından daha açık bir saç rengine sahipseniz uygulayacağınız bakır karamel rengi saçlarınızda daha etkili bir sonuç göstermektedir. Çünkü açık saç rengine sahip pigmentler bakır karamel renk tonunu tutarak belirginleştirme işleminin gerçekleşmesini sağlar.

Açık tenli kişilerde, saçlara daha iyi yansıyan bakır karamel saç tonu özellikle renkli gözlü bayanların vazgeçilmez saç tonu arasında yer almaktadır.Kumral, küllü kumral, açık kumral ve sarı tonlarına sahip bayanlar bakır karamel renk tonuna kolaylıkla ulaşabilirler.

Bakır karamel saça gölgelendirme teknikleri aracılığı ile röfle ya da balyaj işlemini kolay işlemler aracılığı uygulayabilirsiniz. Sizlerde en sağlıklı yöntemler ile bakır karamel saç tonuna sahip olmak istiyorsanız önerilerimiz doğrultusunda uygulama adımlarına geçebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git