Saç Serumu Nasıl Kullanılır - saglikdas.com

Saç Serumu Nasıl Kullanılır

Saç Serumu Nasıl Kullanılır
31 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.284 kez okundu.

Saç Serumu Nasıl Kullanılır?

Bayanlar saçları yıpranıp, kırıldığı ve cansız görünmeye başladığında, saçlarına bakım yapmak ister. Saçlara bakım yapmak için saç serumu kullanmak iyi netice veren bir uygulamadır.

Saç Serumu Nasıl Kullanılır ve Markaları Nelerdir?

Peki,saç serumu nasıl kullanılır? Saç serumu uygulamaları her markada değişiklik göstermektedir. Genel olan şudur ki saç serumu uygulanırken saçlarınızın nemli olması şarttır.

Pantene Saç Serumu

Bayanların ilk tercihleri arsında olan pantene saç serumu, saçlarınızın parlaması ve yumuşamasını sağlarken, aynı zamanda kabarmaların önüne geçer. Fiyatı uygun olduğundan herkes tercih edebilir.

Pantene Saç Serumu Kullanımı

Saç serumunu saçlarınızın diplerine değdirmeden, saç boyuna ve saç uçlarına uygulayın ve saçlarınızı şekillendirin.

Ürünün fiyatı: 13 TL dir.

Loreal Professional Serie Expert Saç Serumu

Özellikle saç ucu kırılmalarında çok etkili olan bu serum kırılan, matlaşan ve kötü bir görüntüye sahip olan, saçlarınızı onarmak için kullanılır. Bu serumla yumuşak saçlara sahip olabilirsiniz.

Loreal Saç Serumu Nasıl Kullanılır?

Banyodan çıktıktan sonra bu serumu saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Saçlarınızı kuruttuktan sonra başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Ürünün fiyatı: 49 TL’dir.

Avon Fas Argan Yağı İçeren Durulanmayan Saç Serumu

Saçlarınızın kırılmasını önleyen ve parlaklık kazandıran bu ürün, Avon tarafından içeriğinde argan yağı kullanılarak beğeninize sunulmuş, güzel bir üründür. Argan yağının saçlara olan faydalarından yararlanmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Argan yağı yalnızca cilde değil, saçlara da oldukça faydalıdır. Bu saç serumunu kullanarak saçlarınıza canlılık ve parlaklık kazandırırken,aynı zamanda kırılmalara karşı da önlem almış olursunuz.

İki pompa ellerinize sıkarak saçlarınızın diplerine varmadan tüm boylarına ve uçlarına uygulayın. Saçlarınız nemliyken uygulamalısınız. Daha sonra kurumasını bekleyin.

Ürünün fiyatı:7,5 TL’dir.

Kerastase Reflection Chroma Riche Fluid

Tüm bayanların bildiği gibi boyalı saçlar daha çok bakıma ihtiyaç duyar. Bu serumu kullanarak boyalı saçlarınıza mükemmel bir bakım yapmış olacaksınız. Boyanın saçlarınızda uzun süre kalmasını sağlarken, aynı zamanda saçlarınız ışıl ışıl parlayacak ve kabarma ve elektriklenme, sorunundan kurtulacaksınız.

Kerastese Saç Serumu Nasıl Kullanılır?

Üründen bir miktar sıkarak saç uçlarınıza uygulayın ve hiç taramadan fön makinası ile kurutun.

Ürünün fiyatı: 68 TL’dir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git