Saç Uzatan Havuç Maskesi - saglikdas.com

Saç Uzatan Havuç Maskesi

Saç Uzatan Havuç Maskesi
1 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.450 kez okundu.

Saç Uzatan Havuç Maskesi Önemi

Mükemmel saç uzatan havuç maskesi aracılığı ile parlak ve yumuşak saçlara kavuşmanın tam zamanıdır. Tüm kimyasal madde kullanımını geride bırakarak organik ürün kullanımını ön plana çıkaran saç uzatan havuç maskesi aracılığı ile dolgun ve parlak saçlara sahip olabilirsiniz.

Saç pigmentlerini onararak canlanmasını sağlayan bu eşsiz maske sahip olduğu E vitamini sayesinde saçların hızlı bir şekilde uzamasını sağlamaktadır. Doğal görünüm kazanmak isteyen bayanlar için biçilmiş bir kaftan olacak havuç maskesi içerisinde kullanılan malzemeler sayesinde saç kökleriniz güçlenerek sağlıklı bir hal alınması sağlanmaktadır.

Saç Uzatan Havuç Maskesi Tarifi

  • 1 adet yumurta
  • 5 çay bardağı su
  • 2 adet havuç (soyulacak)
  • 1 tatlı kaşığı zeytinyağı

Saç uzatan havuç maskesi için öncelikle 5 çay bardağı suyu kaynatalım ve ardından 2 adet havucu rendeleyerek suyun içine ilave edelim. Daha sonra havuçları 15-20 dakika suyun içinde kaynatarak demlendirme işlemini gerçekleştirelim.

Bu uygulama sonrasında hazırlanılan suyu süzelim ve içerisinde 1 adet yumurta ve 1 tatlı kaşığı zeytinyağını ekleyerek karıştıralım. Hazırlanılan maskeyi sprey aparatına sahip cam şişeye dolduralım ve çalkalayarak saç diplerine masaj aracılığı ile destekleyelim. Ardından saçlarını streç aracılığı ile sararak bekletelim.

Saç Bakımı

Yaklaşık 30 dakikalık bekleme süresinin ardından saçlarınızı ılık su aracılığı ile yıkayarak bakım kremlerinden yararlanabilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz bu bakım uygulaması saçlarınızda gözle görülür bir canlılık ve parlaklık elde etmenizi sağlayacaktır.

Bakım maskelerinin vazgeçilmez enleri arasında yer alan saçları uzatan havuç maskesi kısa zaman zarfı içinde saçların uzama işlemini gerçekleştirerek gürleşmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda maskenin içerisinde kullanılan zeytinyağı saçların parlayarak ışıldamasını sağlayacaktır.

Havucun içerisinde yer alan e vitamini ise yapılandırma sürecinin başlamasını sağlayarak parlak ve güçlü saçların elde edilmesini sağlar. Eğer bu saç maskesini ilk defa kullanıyorsanız maskeyi 1 saat saçınızda bekletmelisiniz.

Hazırlayacağınız havuç maskesini 3 günde bir uygulamaya alabilirsiniz. 2 ay kullanım sonrasında ara 15 gün ara verebileceğiniz saç maskesi aracılığı parlak ve sağlıklı saç tipine kısa zaman içerisinde sahip olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git