Saç Uzatan Kürler - saglikdas.com

Saç Uzatan Kürler

Saç Uzatan Kürler
1 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.166 kez okundu.

Saç Uzatan Kürler ve Faydaları

Saç uzatan kürler aracılığı ile kısa zaman zarfında canlı ve parlak görünen saç tipine sahip olabilirsiniz. Bayanların vazgeçilmez tutkusu içinde yer alan saç uzatan kürler aynı zamanda etkili tedavi yöntemleri arsındadır.

Saçta onarım sürecini başlatarak vitaminler aracılığı saç pigmentlerinin yenilenmesini sağlayan bu maske tüm kimyasal madde kullanımını da ardınızda bırakmanızı sağlayacaktır. Kozmetik ürünler adına satın aldığınız saç uzatan ürünler sahip olduğu kimyasal maddeler sebebiyle saç köklerinin zayıflayarak kopmasına sebep olmaktadır.

Saç Uzatan Kürler ve Tarifleri

Tüm bu problemleri geride bırakan saç uzatan kürler aracılığı ile dolgun görünen saç tipine sahip olabilirsiniz. Etkili saç uzatma yöntemleri arasında öncülüğünü koruyan saç uzatan kürler aynı zamanda saç kırıklarının da onarılmasını sağlamaktadır.

  • Çörekotu yağı ( 1 çay kaşığı)
  • Keten tohumu (1 tatlı kaşığı)
  • Isırgan tohumu ( 1tatlı kaşığı)
  • Zeytinyağı (yarım kahve fincanı)

Saç uzatan yağ kürü yapımı için önerilen tüm malzemeler benmari yöntemi aracılığı ile ısıtılmaktadır. Bu işlem sonrasında hazırlanılan karışım saç diplerine masaj aracılığı ile uygulanarak 30 dakika bekletilmektedir. Profesyonel sonuçları destekleyen bu doğal kürü haftada 1 kez uygulamaya alabilirsiniz.

Saç uzatan karadut kürü:

  • Karadut (100 gram)
  • Susam yağı (1 çay kaşığı)
  • Yumurta (1 adet)

Kısa zaman zarfını hedef alarak saçların uzamasını sağlayan karadut kürü yapımı için öncelikle karadutlar tülbent yardımı aracılığı ile süzülür. Bu uygulama sonrasında karadutların içerisine 1 adet yumurta ve 1 çay kaşığı susam yağı ilave edilerek 5 dakika ısıtılır.

Hazırlanılan karışım saç uçları da dâhil olmak üzere masaj aracılığı ile sürülerek bekletilir. Bu uygulama sonrasında saçlarınızın canlı ve parlak bir görünüme sahip olduğunu göreceksiniz. Sizlerde saç uzatan kürler aracılığı ile kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git