Saç Uzatan Şampuanlar - saglikdas.com

Saç Uzatan Şampuanlar

Saç Uzatan Şampuanlar
1 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 2.004 kez okundu.

Saç Uzatan Şampuanlar Nelerdir?

Sağlık, hormonal denge, kalıtsal özellikler ve saç bakım faktörlerine göre değişkenlik gösteren saç uzama hızına ufak müdehaleler ile sizin de etki etmeniz mümkün. Sizler için araştırdığımız saç uzatan şampuanlar ile saçlarınızın daha hızlı uzamasını sağlayabilirsiniz.

Saç Uzatan Şampuanlar ve Çeşitleri

Garlex Sarımsak Özlü Şampuan

İçeriğinde bitkiler ve sarımsak özleri bulunan bu şampuan saçların kuvvetlenmesini sağlayarak saç uzamasında etkilidir.

Naturface Harbel Sarımsak Özlü Şampuan

Sarımsak etkisi ile hem saç tellerine hem saç köklerine karşı faydalı bir şampuandır. Saç dökülmelerine iyi geldiği gibi saç uzama hızına da etki eder.

Bioblas Şampuan

İçeriğinde bulunan vitamin ve mineraller ile saç köklerini beslerken phytosteroller sayesinde de saçın uzamasını sağlar.

ProDoz Elma Sirkeli Şampuan

Tamamen organik olarak formüle edilmiş şampuan içeriğindeki elma sirkesi sayesinde saçları uzatırken parlaklık da sağlar.

Fiyto Sarımsak Özlü Şampuan

Saç dökülmesine karşı etkili olan şampuan saçların hızlı uzamasına da yardımcı olur. Antibakteriyel özelliği sayesinde saç köklerini derinlemesine temizlediğinden saçlar sağlıklı bir şekilde uzar.

Kerastase Bain Vital Dermo- Calm Şampuan

Dünyada tercih edilen şapuanların başında gelen bu şampuan saçlarınızı nemlendirir, tazeler ve saçlarınızın daha hızlı uzamasını sağlar.

Down Under Natural’s Nude Şampuan

Sls gibi zararlı maddeler içermeyen bu şampuan saçlarınızı hırpalamadan yumuşak bir şekilde temizlerken aynı zamanda saçlarınızın daha hızlı uzamasına olanak sağlar.

Bioblas Sarımsak Özlü Şampuan

Sarımsak özleri sayesinde saç köklerini derinlemesine temizlerken aynı zamanda hücreleri uyararak hareket haline geçmelerini sağladığından saçların olağandan daha hızlı uzamasında etkili bir şampuandır.

Organix Cocoa Butter Hızlı Uzatma Şampuanı

Sülfat ve paraben içermediğinden saçlar üzerinde herhangi bir zarara sebebiyet vermeyen bu şampuanın içeriğinde kakao yağı, susam yağı ve babassu yağı vardır. Organix şampuan saç köklerinin uyarılmasını sağlayarak saçların daha hızlı uzamasında etkilidir.

Nivalis Sarımsaklı Şampuan

Nivalis şampuan saç dökülmesine karşı etkili olduğu gibi saç tellerini kalınlaştırmada da faydalıdır. Sarımsak içindeki allicen maddesi ile saç köklerine bakım yaparken saçların hızlı uzamasında çok önemli bir etki sağlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git