Saçı Yumuşatan Bakım Ürünleri - saglikdas.com

Saçı Yumuşatan Bakım Ürünleri

Saçı Yumuşatan Bakım Ürünleri
3 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.136 kez okundu.

Saçı Yumuşatan Bakım Ürünleri Nelerdir?

Saçın sert bir hal almasının birçok nedeni olabilir. Öncelikle saçınızın doğal yapısı sert olabilir. Ya da çevresel etkenlerden dolayı yıpranarak sertleşmiş olabilir. Her iki durumda da yumuşacık ve havalı saçlara, saçı yumuşatan bakım ürünleri vasıtasıyla kavuşabilirsiniz.

Saçı Yumuşatan Bakım Ürünleri ve Faydaları

Saçı yumuşatan bakım ürünleri sadece saçı yumuşatmakla kalmaz aynı zamanda etkili bir şekilde bakımını yapar ve saçı besleyerek korur. Ancak bu ürünler düzenli olarak kullanıldığı takdirde maksimum etkiyi sağlar. İşte sizler için birkaç yumuşatıcı ürün…

Kerastase Nutritive Saçları Yumuşatan Şampuan:

Eğer saçlarınız kuru ise bu ürün sizler için ideal. Mat görünümlü saçlara canlılık kazandıran ve saçlarınızı yumuşacık yapan Kerastase Nutritive şampuan ile kısa sürede istediğiniz etkiyi alacaksınız

L’oreal Expert Hydria Repair Bakım Spreyi:

Durulanmadan kullanılan bir ürün olan L’oreal saç spreyi, kuru saçlara sıkılır. Sıkma işleminden önce saçlarınızın temiz olduğundan emin olunuz.

L’occitane Butter Ultra Rich Saçları Yumuşatan Şampuan:

İlk kullanımda saçlarınızın yumuşadığını hissedeceksiniz. İçeriğinde Shea yağı bulunan bu şampuan saçlarınızı derinlemesine besler ve nemlendirir. Ayrıca koruma da sağlar.

John Frieda Full Repair:

Saçlara dolgun ve sağlıklı bir görünüm kazandıran sprey, saçları ağırlaştırmaz ve kökten uca saçlara bakım yapar. En iyi etkiyi almak için bu ürünü düzenli olarak kullanınız.

Schwarzkopf Repair Rescue Bakım:

Saçlara esneklik ve yumuşaklık kazandıran bu kür düzenli olarak kullanıldığında saç yapımı, fön, perma, saç boyama gibi saçı iyice yıpratan etkenlere karşı önlem almış olursunuz. Ayrıca bu kür, saçınızı besleyerek nem oranını da dengeler.

Matrix Biologe Hydratherapie Bakım Spreyi:

Saçları kökten uca yumuşatan bakım spreyi, saçınızı dış etkenlerden karşı korumak için bire bir. Mat ve cansız görünen saçlara ise kısa sürede eski canlılığını kazandırmada etkin.

Kiehl’s Superbly Smoothing Argan Hair Pak:

Saçlarınızı yumuşatır ve dinginleştirir. Bunun yanında bu ürün düzenli olarak kullanılırsa saçın gerekli bakımı da yapılmış olur. Saçlarınız kısa bir sürede parlamaya ve yumuşamaya başlar. İçeriğinde bulunan etkin maddeler sayesinde saçınızın nem oranı ayarlanır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git