Saçlara Parlaklık Veren Saç Boyası - saglikdas.com

Saçlara Parlaklık Veren Saç Boyası

Saçlara Parlaklık Veren Saç Boyası
3 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.149 kez okundu.

Saçlara Parlaklık Veren Saç Boyası?

Bir kadının en büyük güzellik silahlarından biri saçlarıdır. Dolgun ve bakımlı saçlar, bir kadını güzel kılan ana unsurlardan biridir. Saçlarınızın sürekli olarak ışıl ışıl parlamasını istiyorsanız saçlara parlaklık veren saç boyasını kullanabilirsiniz.

Son derece doğal ve hiç bir yan etkisi bulunmayan, saçlara parlaklık veren saç boyası tarifi, Pervin Bulgak tarafından doktorum programında verilmiştir. Bu tarif ile, ahenkle parlayan, adeta güneşle dans eden saçlara kavuşmanız mümkün.

Sizlerle paylaşacağımız bu tarifi sık sık kullanabilirsiniz. Bilinen hiç bir zararı ya da yan etkisi yoktur.Bir biyolog olan Pelvin Bulgak, üniversite eğitiminden sonra kozmetoloji alanında  eğitim görerek kendini geliştirmiş ünlü bir kozmetologdur.

Saçlara Parlaklık Veren Saç Boyası Tarifi

Doğal yöntemlerle güzelliğe kavuşmayı amaçlayan, her bayanın tariflerini kullandığı Pelvin Bulgak’ın basılmış birçok kitabı vardır. Ayrıca Pelvin Bulgak birçok TV programına da katılarak tarifini tüm Türk halkıyla paylaşmayı kendine görev bilmiştir.

Doğal yöntemlere olan ilgisi, henüz çocukluk yıllarındayken babaannesi tarafından aşılanan Pelvin Bulgak’ın tarifleri oldukça etkilidir ve bilinen hiçbir yan etkisi yoktur.

  • 1,5 litre sıcak su
  • 2 su bardağı papatya
  • 1 tatlı kaşığı lavanta yağı
  • 1,5 su bardağı yoğurt

Hazırlanışı

Belirtilen miktardaki sıcak suyu bir kaba koyun, suya papatyaları ekleyin ve bir müddet demleyin. Demleme işlemi gerçekleşirken ayrı bir kapta kalan malzemeleri toplayın ve karıştırın. Yarım saat kadar demlediğiniz papatya çayını süzün ve suyu diğer malzemelerin üzerine ilave edin.

Malzemelerin tamamını karıştırdıktan sonra normal boyama işlemi yapar gibi karışımı saçlarınıza sürün. Ardından saçlarınızı streçle sarın ve yarım saat bu şekilde bekleyin.

Daha sonra saçlarınızı şampuanlayın. Bu tarifi sık sık kullanabilirsiniz. Hiç bir zararı yoktur. Bu doğal tarifi kullanmaya başladığınız ilk günden itibaren saçlarınızdaki parlaklığı hem siz hem de çevreniz hemen fark edecek.

Pelvin Bulgak’ın diğer güzellik tariflerini de kullanabilirsiniz. O tariflerde tıpkı saçlara doğal parlaklık veren saç boyası tarifinde olduğu gibi ekonomik, zararsız ve oldukça etkilidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git