Sedef Hastalığı Nasıl Geçer - saglikdas.com

Sedef Hastalığı Nasıl Geçer

Sedef Hastalığı Nasıl Geçer
7 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.679 kez okundu.

Sedef Hastalığı Nasıl Geçer?

Sedef hastalığı cilt üzerinde meydana gelen ve önemsenmesi gerek bir hastalık türüdür. Sedef hastalığı nasıl geçer sorusunun cevabı bu hastalığı yaşayan kişiler için oldukça önemlidir.

Şems Aslan tarafından hazırlanan bitkisel formüllerden faydalanarak düzenlenmiş olan tarifler sayesinde sedef hastalığı için alternatif çözümler bulmanız mümkündür.Sedef hastalığı üzerinde oldukça etkili olan Doktor Şems Aslan tarafından hazırlanmış reçete ile bu hastalıktan kurtulmanız mümkün olabilmektedir.

Şems Aslan sedef hastalığı için ilk olarak bu rahatsızlığı yaşayanlar için bir kahvaltı tarifi hazırlamıştır. Buna göre ayak, yüz, saç dipleri ve ellerde meydana gelen sedef hastalığı için etkili bir çözüm yöntemi elde etmenizi sağlayacak tarifi kahvaltı öğününün yerine kullanmanız mümkündür.

Sedef Hastalığı Nasıl Geçer İşte Yöntemi

Sedef hastalığı nasıl geçer sorusu ile ilgili olarak uygulayacağınız bu tarif sağlıklı olmanızı sağlayacaktır.

Sedef Hastalığı Kahvaltısı

  • Çay kaşığının 3’te biri olacak şekilde alınmış zencefil
  • 3 çorba kaşığı yulaf
  • 1 çay kaşığı keten tohumu yağı
  • Çay kaşığının 3’te biri olacak şekilde hazırlanmış zerdeçal
  • 1 çay kaşığı bal

İlk olarak yulafı daha önce akşamdan ısıtın. Fakat yulafın kaynamamış olmasına mutlaka dikkat edin. Yulafı ısıtmış olduğunuz kabı sabaha kadar ağzını açmadan bekletin. Sabaha kadar bu kabın içerisinde beklemiş olan yulafı süzdükten sonra içerisine bal, zencefil, keten tohumu yağı ve zerdaçalı ekleyin.

Hazırlanışı ve Uygulama Yöntemi

Hazırlamış olduğunuz bu karışımı her ay düzenli olarak 3 aylık bir süre boyunca her sabah 3 çay kaşığı tüketin. Eğer bala karşı bir alerjik durumunuz  söz konusu ise bu karışımın içerisine bal eklemeyin.

Her sabah düzenli olarak kahvaltınızın yerine geçecek şekilde uygulayacağınız bu kahvaltı ile sedef hastalığına karşı etkileyici sonuçlar almanız mümkündür.

Hem sağlıklı hem de bitkisel olarak hazırlanan bu öğün ile 3 ay sonunda önemli ölçüde bir gelişme kat edeceğiniz mümkündür. Bu sayede diğer pahalı tedavi yöntemlerinin aksine evde kendi kendinize pratik bir şekilde sağlıklı bir öğün elde ederek sedef hastalığına karşı başarılı olmanız mümkündür.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git