Selahattin Dönmez Yağ Yakıcı Çay - saglikdas.com

Selahattin Dönmez Yağ Yakıcı Çay

Selahattin Dönmez Yağ Yakıcı Çay
7 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.488 kez okundu.

Selahattin Dönmez Yağ Yakıcı Çay Önemi

Kilo fazlalığı olanlar özellikle de bayanlar, kilo verirken yağlarını hızlıbirşekilde yakmak isterler. Bunun için diyet ve spor yaparken bir yandan da hızlıca yağlarından kurtulmak için, çeşitli çaylar araştırırlar.

Selahattin Dönmez tarafından hazırlanan yağ yakıcı çay tarifini yapıp, içtikten sonra, yağlarınızdan kolaycakurtulabilmenizin mümkün olduğu söyleniyor. Verilen tarife uygun olarak hazırlayıp gün içerisinde istediğiniz saatte ve soğuk ya da sıcak olarak tüketebileceğiniz, bu çayı her öğünde bir bardak içerek, yağlarınızın % 50 sini yakabilirsiniz.

Selahattin Dönmez Yağ Yakıcı Çay Tarifi

Selahattin Dönmez ‘in çay tarifini uygulayarak, yağlarınızdan kolay ve hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Bu çayı verilen tarife göre hazırlayarak her gün tüketebilirsiniz.Selahattin Dönmez yağ yakıcı çay aşağıda verdiğimiz gibi hazırlanmaktadır.

Malzemeler

  • 2 adet yeşil ya da kırmızı elma
  • 3 litre su
  • 1 adet limon
  • 1 tatlı kaşığı karanfil
  • 1 tatlı kaşığı toz karanfil
  • 1 adet rulo tarçın

Selahattin dönmez yağ yakıcı çay tarifini hazırlamak için öncelikle yapmanız gereken limonları ve elmaları 4 e bölerek içerisine belirtilen miktarda su koyup bir tencerede kaynatmak.

Limon ve elmaları hoş koku haline gelene kadar kaynatın. Daha sonra ocaktan alıp diğer malzemeleri de karıştırın. Hazırladığınız malzemeyi karanlık ve kuru bir ortamda 3 gün boyunca bozulmadan saklayabilmeniz mümkündür.

Hazırlanışı Ve Uygulanışı

Tarifine uygun olarak hazırladığınız bu çayı her gün ve istediğiniz kadar süre ile günde 3 bardaktan fazla içmemek şartıyla, sıcak ya da soğuk olarak tüketebilirsiniz.Yağlarınızı hızlı bir şekilde yakmanızı sağlayacak bu çayı, gün içerisinde istediğiniz saate tüketebilirsiniz.

Hazırladığınız karışım bittikten sonra verilen yöntemle tekrar tekrar hazırlayıp tüketebilirsiniz.Midenizde bir sorun olmadığı sürece bu çayı tüketmenizde bir sakınca yoktur. Fakat eğer mideniz de reflü şikâyetiniz varsa, bu çayı kullanmamalısınız.

Aynı zamanda tansiyon hastalığı olanların da bu yağ yakıcı özelliğe sahip olan çayı tüketmeleri tavsiye edilmemektedir. Tansiyon düşürücü özelliğe sahip olan bu çay, düşük tansiyona sahip olan kişilere önerilmemektedir. Bunun dışında isteyen herkes rahatlıkla hazırlayıp içerek yağlarından kısa sürede kurtulabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git