Selülit Çay - saglikdas.com

Selülit Çay

Selülit Çay
8 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.130 kez okundu.

Selülit Çayı Önemi ve Faydası

Mükemmel selülit çayı aracılığı sizlerde kusursuz bir görünüme kısa zaman zarfı içinde sahip olabilirsiniz. Selülitle mücadele ederek kusursuzluğu yakalayan selülit çayı tüm kimyasal madde kullanımını geride bırakarak harikalar yaratıyor.

Dışarıdan aldığınız ilaçlar ve kremler oldukça pahalıdır ve aynı zamanda sahip olduğu kimyasallar ile kişiye zarar vermektedir. Evde kendi yöntemleriniz aracılığı ile hazırlayacağınız selülit çayı aynı zamanda vücuttaki ödemi de atmaktadır.

Selülit problemi zamanla oluşan bir problemdir. Stres ile beraberinde gelen yanlış beslenme problemi selülit sorununu da beraberinde getirmektedir.

Selülit Çayı İçin Gerekli Malzemeler:

  • Karabiber
  • Yarım adet ananas
  • 2 – 3 adet karanfil
  • 1 çay bardağı tarçın
  • 2 adet portakal

Mükemmel selülit çayı için öncelikle portakal ve ananasın kabuklarını soyun ardından karabiber, , 2-3 adet karanfil ve 1çay bardağı tarçını ekleyerek karıştırın. Bu uygulama sonrasında tüm malzemeleri rondodan geçirin ve yemekten önce tüketin.

Kısa zaman zarfında çözüme kavuşturacağınız selülit çayı aracılığı ile sizlerde kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Selülit Gideren Çay Tarifi:

  • Anason (1 tatlı kaşığı)
  • Rezene (1 tatlı kaşığı)
  • Biberiye (1 tatlı kaşığı)

Selülit gideren çay tarifi için öncelikle derince bir kabın içerisinde 1 tatlı kaşığı biberiye, 1 tatlı kaşığı rezene ve son olarak 1 tatlı kaşığı anason ekleyin. Bir litre suyun içerisinde kaynatacağınız bu malzemeler i 10 dakika demlemeye alabilirsiniz. Hazırladığınız karışım soğuduktan sonra içerisine bir çay kaşığı limon ekleyebilirsiniz.

Selülit Gideren Çay Hazırlanışı

Yürüyüş aracılığı ile destekleyeceğiniz selülit çayı ile kısa zaman içinde portakal görünümüne sahip selülitlerinizden kurtulabilirsiniz. Kendi yöntemleriniz aracılığı hazırlayacağınız bu mükemmel çay karışımı ile kısa zaman zarfında selülitleriniz de azalma gözlemleyebilirsiniz.

Tüm kimyasal madde kullanımını geride bırakarak organik ürünü ön plana çıkaran bu mükemmel çay tarifi aynı zamanda sahip olduğu vitamin ve mineraller ile cilde fayda sağlar ve cilt onarımını gerçekleştirir.

Yağ yakım merkezini odak noktası alan selülit gideren çay pahalı ilaç ve krem tedavisini geride bırakıyor. Sizlerde selülit çayı ile kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git