Selülit Kremleri - saglikdas.com

Selülit Kremleri

Selülit Kremleri
8 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.229 kez okundu.

Selülit Kremleri Etkileri

Bayanların en fazla sıkıntı çektikleri problemlerden olan selülite, selülit kremleri kullanarak çözüm getirilebilir. Özellikle bacakların arka kısmında oluşan ve portakal kabuğu gibi görünen selülit, kötü görüntüsü ile bayanları oldukça rahatsız etmektedir.

Selülit Kremleri Faydaları

Cildin canlılığının korunması ve selülite yol açan yağların vücuttan atılması için bir çok bitkisel selülit kremleri vardır. Selülitlerle mücadele eden bu kremler biraz pahalı fakat etkisi kesin olan ürünlerdir. Uzmanların önerdiği kremleri şu şekilde sıralayabiliriz:

Nivea Q10- Plus Good Bye Krem:

ülkemizde en fazla kullanılan markalardan olan Nivea, tamamen doğal içerikli ve bitkisel bir ürün çıkarmıştır. Sabah ve akşam düzenli olarak masaj yapılarak uygulanan ürün kısa zaman içerisinde etkisini gösterecektir. Ürün fiyatı 37,90 TL civarındadır.

X-Tra Gel Selülit Kremi:

Hollanda’da üretilip ülkemizde de Elma Krom güvencesiyle satışa sunulan krem, cildin sıkılaşması ve fazla yağların vücuttan atılması ile selülitli görünümü ortadan kaldırmaktadır. Nuslank X-tra gel adı altında satışa sunulan kremin fiyatı 59,90 TL’dir.

Chanel Body Excellence Slim:

En iyi incelten krem olarak seçilen ürün, selüliti önlemek için elastin, kolajen ve glikan üretimini hızlandırmaktadır. Düzenli olarak kullanıldığı zaman gözle görülür bir şekilde incelme, sıkılaşma ve ciltte düzelme oluşur. 283 TL gibi yüksek bir fiyata sahip olsa da selülitlerle mücadele de oldukça mükemmel sonuçlar vermektedir.

Clarins Lift Minceur Haute Definition Jel:

Mavi kantaron, Peru sarmaşığı ve çam kabuğu özleri bulunan içeriği ile ciltte sıkılaştırma, pürüzsüzlük ve incelme sağlar. Jel kıvamı ile cilt dokusunu düzeltirken selülit görüntüsünü de yok eder. Fiyatı 122 TL’dir.

Estee Lauder Selülit Karşıtı Biçimlendirici Serum:

Selülitleri yok etmek için üretilen krem aynı zamanda şiş olan bacakların şişini alarak yorgunluk hissini ortadan kaldırmaktadır. Ayak bileklerinden başlayarak tüm bacağa sürülen krem, ferah bir his yaratmaktadır. Fiyatı 84 TL’dir.

Deracine Selülit Serumu:

Selülit problemi için üretilen ve oldukça etkili olan bir üründür. Diğer selülit karşıtı kremlere göre daha yoğun bir kokusu olan ürün, sürümü oldukça kolay bir ürün olmasının yanında cilde doğal bronzluk da vermektedir. 71 TL gibi bir fiyata sahiptir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git