Selülit Tedavisi İçin Öneriler - saglikdas.com

Selülit Tedavisi İçin Öneriler

Selülit Tedavisi İçin Öneriler
9 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 886 kez okundu.

Selülit Tedavisi İçin Öneriler Nelerdir?

Selülit tedavisi için öneriler aracılığı ile kısa zaman zarfında kusursuz bacaklara sahip olabilirsiniz. Portakal görünümünü de beraberinde getiren selülit problemi dengesiz beslenme sorunu ile oluşum göstermektedir. Bayanların korkulu rüyası içinde yer alan selülit problemini etkili bitkisel tedavi yöntemleri aracılığı ile kısa zaman zarfında çözüme kavuşturabilirsiniz.

Kullandığınız kozmetik ürünlerin içerisinde yer alan kimyasal maddeler cilde zarar vererek kırışıklık sorunun ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Bu tür sorunlar ile karşı karşıya kalmamak adına kendi yöntemleriniz ile bitkisel maskeler kullanımını işleme alabilirsiniz.

Selülit problemini geride bırakmak adına işleme alacağınız ilk adım duş esnasında problemli bölgeye masaj uygulamasını işleme almanız olacaktır. Bu uygulama ciltte kan akışını hızlandırarak yağların yakılmasına yardımcı olmaktadır.

Selülit Tedavisi İçin Öneriler ve Yöntemler

Bu uygulama haricinde her gün düzenli bir şekilde yürüyüş aktivitesini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem aracılığı ile daha sağlıklı bir cilt tipine sahip olabilir ve portakal görünümüne son verebilirsiniz.

Gün boyunca 8 bardak su tüketin. İşleme alacağınız bu uygulama metabolizmanızın hızlanmasını sağlayarak zayıflamanıza yardımcı olacak ve portakal görünümünün son bulmasını sağlayacaktır. Su tüketimi yerine asitli içecekleri tercih etmeyin.

Her gün bir çay kaşığı çiğ pirinç tüketin. Bu uygulama selülit sorununuzun azalmasını destekleyecektir.Kendinize bir diyet programı hazırlayın ve düzenli bir şekilde uygulayın. Diyet programınızdan meyve tüketimini eksik etmeyin.

Banyo esnasında selülitli bölgeye lif aracılığı kese işlemini uygulayın. Yumuşak ve hafif hareketler aracılığı ile işleme alacağınız bu uygulama kan dolaşımının hızlanmasını sağlayacaktır.

Selülit İçin Maske Yapımı:

Selülit için maske yapımında 3 çay kaşığı Türk kahvesi ve 4 kaşık limon suyunu harmanlayarak problemli bölgeye ince bir tabaka halinde masaj aracılığı ile uygulayın.  Bu işlem sonrasında cildinizi ılık su ile yıkayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git