Selülit Tedavisi Yöntemleri - saglikdas.com

Selülit Tedavisi Yöntemleri

Selülit Tedavisi Yöntemleri
9 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.216 kez okundu.

Selülit Tedavisi Yöntemleri Nelerdir?

Selülit tedavisi yöntemleri aracılığı ile kısa zaman zarfı içinde çözüme kavuşabilirsiniz. Yağ yakım merkezini odak noktası haline getirerek harikalar yaratan maske tedavi yöntemini kullanabilirsiniz.

Bayanların korkulu rüyası içinde yer alan selülit problemini bitkisel yöntemler ve basit spor aktiviteler ile probleminize yanıt bulabilirsiniz. Selülitle savaşırken ilk adımınızda yaşam tarzınızı değiştirmelisiniz. Bu uygulama sonrasında kendinize en uygun diyet programını gerçekleştirmelisiniz.

Diyet programınızı düzenli bir şekilde uygulamaya alarak selülit tedavi yöntemini destekleyebilirsiniz. Tuz, kafein kullanımından uzak durarak tuz alımını azaltmalısınız. Uygulayacağınız bu işlemler selülit probleminizi yok edecektir.

Selülit Tedavisi Yöntemleri ve Etkileri

  • Su tüketimini günde 3-4 litreye çıkarın. Su, yağ yakım merkezinizi odak noktası haline getirerek kısa zaman içerisinde selülitlerin giderilmesini sağlar ve kullanılan tuzun tutulmasını sağlayarak ödem oluşumunu engeller.
  • Bir tatlı kaşığı tüketeceğiniz çiğ pirinç selülit tedavisi için biçilmiş bir kaftan olacaktır.
  • Lenf drenaj masajı ile selülit problemini önleyebilirsiniz. Mükemmel Lenf drenaj masajı vücuttaki akımı hızlandırarak portakal görünümünün yok olmasını sağlar. Vücuttaki toksinlerin atılımını sağlayarak selüliti önleyen mükemmel Lenf drenaj masajını uygulamaya alarak kan dolaşımını hızlandırabilir ve yağ hücrelerinin parçalanmasını sağlayabilirsiniz. Haftada 3 kere uygulamaya alacağınız Lenf drenaj masajı ile 2 ay sonunda gözle görülür sonuçlar elde edebilirsiniz.
  • LPG tedavi ile de kısa zaman zarfı içinde selülit problemini çözüme kavuşturabilirsiniz. LPG tedavisi derinin alt kısmında bulunan yağları üst kısma çıkararak zamanla yok edilmesini sağlamaktadır. Pürüzsüz bir cildi örnek alan LPG tedavisi 15 seanstan ibarettir. Selülitlerinizden tamamen kurtulmanızı sağlayan LPG tedavi yöntemi haftada 3 kere işleme alınmaktadır.

Selülit Tedavisi Faydaları

Dokuya hücum eden akustik dalga terapisi ise sıvı aracılığı ile dokuya ilaç verme işlemi gerçekleştirir. Dokunun alt kısmında kalan yağ kalıntılarının atılmasını sağlayan akustik dalga terapisi arcılığı ile kısa zaman zarfında portakal görünümünden ve fazla yağlardan kurtulabilirsiniz.

Vücutta bulunan yağ dokuları parçalayarak selülitlerin yok olmasını sağlayacak selülit tedavisi yöntemlerinden kendinize en uygun olanını seçerek kusursuzluğu yakalayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git