Selülite Çözüm - saglikdas.com

Selülite Çözüm

Selülite Çözüm
9 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.212 kez okundu.

Selülite Çözüm Nelerdir?

Sizlere vereceğimiz selülite çözüm önerileri aracılığı ile kısa zaman zarfı içinde kusursuz bacaklara sahip olabilirsiniz. Evde kendi yöntemleriniz aracılığı ile hazırlayacağınız maskeler tüm kozmetik devlerini geride bırakıyor.  Kozmetik ürün adı altında satışa sunulan kremlerin içerisinde yer alan kimyasal maddeler cilde zarar vermektedir.

Bu tür problemler ile karşı karşıya kalmamak adına uygulamaya alacağınız maskeler organik ürün kullanımını desteklemektedir. Selülit probleminizi 2 ay sonunda son vermek istiyorsanız her gün bir çay kaşığı çiğ pirinç tüketebilirsiziniz. Hazırlayacağınız maskelere ek olarak işleme alacağınız bu uygulama gözle görülür fark elde etmenizi sağlayacaktır.

Selülite Çözüm Selüliti Yok Etmek İçin Yapılacaklar

Kısa zaman zarfında selülit sorununuzu ardınızda bırakmak ve selülite çözüm bulmak istiyorsanız derin nefes egzersizleri uygulamaya almalısınız. İşleme alacağınız nefes egzersizleri cildinizin rahatlamasını sağlayacaktır.

Yemek tüketimi boyunca yağlı ve kimyasal katkı içeren yiyeceklerden uzak durak sebze ağırlıklı beslenmelisiniz. Bu uygulamayı işleme aldıktan sonra yağlanma probleminiz de sona erecektir.

Renklendirici içeren tatlandırıcılar kilo sorununu d beraberinde getirerek selülit oluşumunu desteklemektedir. Bu tür sorunlar ile karşılaşmamak adın renklendirici içeren tatlandırıcılardan uzak durmalısınız.Selülit düşmanı un, tuz ve şeker tüketimini sonlandırmalısınız.

Düzenli spor aktiviteleri ile yağ yakım merkezini odak noktası haline getirmelisiniz. İşleme alacağınız spor aktiviteleri kesinlikle bölgesel kilo verdirici hareketlerden meydana gelmelidir. Düzenli fitness ve plates aracılığı ile 3 ay sonunda tüm selülit problemlerinizden kurtulabilirsiniz.

Mucizevî Selülit Kremi Yapımı:

  • 5 damla biberiye yağı
  • 5 damla rezene yağı
  • 4 damla kekik yağı
  • 5 damla çörek otu yağı
  • 5 ml avokado yağı
  • 10 gram balmumu
  • 5 gram lanolin

Mucizevi selülit kremi yapımı için öncelikle balmumu parçalanır ve eritilir. Ardından tüm bitkisel yağlar ısıtılır balmumu ile karıştırılarak harmanlanır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git