Selülitten Kurtulmak İçin Rezene Kürü - saglikdas.com

Selülitten Kurtulmak İçin Rezene Kürü

Selülitten Kurtulmak İçin Rezene Kürü
29 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 1.291 kez okundu.

Selülitten Kurtulmak İçin Rezene Kürü Nasıl Uygulanır?

Selülit, günümüzde kadınların en büyük problemlerinden birisidir. Beslenme şekilleri, ilerleyen yaş, gerekli bakımın yapılmaması gibi birçok faktör selülitlerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bazı kadınlar, selülitlerin ne kadar uğraşılırsa uğraşılsın tedavi edilemeyen bir cilt sorunları olduğuna inanmaktadır. Bu durum, selülitle ilgili etkisiz birçok önerinin ortada dolanmasından kaynaklanmaktadır. Selülit, bitkisel yöntemlerle kolayca çözülebilecek bir cilt problemidir. Özellikle rezine kürü, selülit tedavisi konunda önerilen bitkisel yöntemler içerisinde en başarılı olan kürdür. Bu yazımızda selülitten kurtulmak için rezene kürü tarifimizi bulacaksınız.

Selülitlere Karşı Rezene Kürü

Malzemeler: 1 tatlı kaşığı anason, 1 tatlı kaşığı biberiye ve 1 tatlı kaşığı rezene.

Hazırlanışı: Anasonu, biberiyeyi ve rezeneyi bir litre suyun içerisine atarak kaynatıyoruz. Karışımımız kaynamaya başlayınca ortalama 5 dakika kadar daha kısık ateşte kaynatmaya devam edelim. Süre dolduktan sonra karışımın altını kapatalım ve iyice demlenmesi için ortalama bir 10 dakika kadar daha bekleyelim.

Uygulanışı: Ortaya çıkan karışımı bir süzgeçten geçirelim. Bu karışımı her sabah bir bardak şeklinde tüketmeliyiz. Eğer karışımın tadı hoşunuza gitmezse karışımın tadını değiştirmek için içerisine bir miktar limon sıkabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz selülitlere karşı rezene kürünü 2 ay boyunca her gün bir bardak olarak tüketirseniz, 2. ayın sonunda selülitlerinizde gözle görülür derecede bir azalama olduğunu göreceksiniz. Sonrasında birkaç ay içerisinde selülitleriniz tamamiyle yok olacaktır. Rezene kürü, selülitle mücadelede defalarca uygulanmış ve başarısını kesin olarak göstermiş bir kürdür. Özellikle, internet dünyasında çeşitli sağlık sitelerinde selülitle mücadele adı altında birçok maske ve kür bu konuda problem yaşayan bayanlar için yayınlanmaktadır. Fakat, bu karışımların çoğu ya hiç uygulanmamış ya da uygulansa da kesin sonuç vermemiştir. Kimler tarafından oluşturulduğu bilinmeyen bu karışımları uygulayan bayanlar da başarısız sonuçlar elde etmekte; böyle bir durum karşısında da selülitlerin yok edilemeyen bir cilt problemi olduğuna inanmaya başlamaktadırlar. Selülitler, tıbbi hiçbir müdahale gerektirmeyen, tamamen doğal yöntemlerle çözülebilecek problemlerdir. Yukarıda tarifini veridiğimiz rezene kürü ise, bu doğal yöntemler içerisinde en etkilisi olarak karşımızdadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git