Sibel Can'ın Saç Bakım Sırrı - saglikdas.com

Sibel Can’ın Saç Bakım Sırrı

Sibel Can’ın Saç Bakım Sırrı
10 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.919 kez okundu.

Sibel Can’ın Saç Bakım Sırrı Nelerdir?

Saç bakımı daimi olarak yapılmasına rağmen, saç yapımı esnasında istemeden de olsa belirli bir oranda saçlar tekrar yıpranmaktadır. Bu yıpranmanın önüne geçmek ise oldukça zordur. Ünlülerin sürekli olarak saçlarını işleri gereği yaptırdıklarını biliyoruz.

Ama buna rağmen ünlülerin saçlarının her zaman bakımlı olmalarının sebebi kadınların ilgisini çeke gelmiştir. Örneğin ünlü şarkıcı Sibel Can’ın saç bakım sırrı uzun bir müddet bir sır olarak kalmıştır. Bu yazıda Sibel Can’ın saç bakım sırrını sizlerle paylaşacağız.

Sibel Can uzun bir süredir saçlarının bu denli bakımlı ve güzel görünmesini havyar kürüne borçlu olduğunu açıkladı. Daha çok lüks bir yiyecek olarak bilinen havyarın yani balık yumurtasının saçlara ve cilde de oldukça iyi geldiği aslında uzun bir süredir bilinmektedir.

Sibel Can’ın Saç Bakım Sırrı ve Bakım Yöntemleri

Hatta birçok cilt ve saç bakım ürününde havyar ekstresi kullanılmaktadır. Fakat gerek havyarın pahalı olması gerekse fazla tüketilen bir ürün olmaması sebebiyle havyar kürü kadınlar tarafından hem fazla bilinmemektedir hem de kullanılmamaktadır.

Biraz lükse kaçacak olan havyar kürüyle yapılan düzenli saç bakımı sayesinde sürekli bakımlı olan saçlara kavuşmak gerçekten de mümkün. Bu uygulamayı keşfetmiş olan ünlü ise sadece Sibel Can değil.

Ayrıca Banu Zorlu’nun ve Fahriye Evcen’in de havyar kürünü kullandıkları bilinmekte. Banu Zorlu da tıpkı Sibel Can gibi havyar kürünü saçlarına uygularken Fahriye Evcen ise bu kürü cilt bakımı için tercih ediyor. Her iki bölgede de işe yarayan bu ürün ünlü camianın güzellik sırlarından biri konumunda.

Sibel Can Saç Bakım Kürü

Sibel Can bu kürü ayda bir kere düzenli olarak kullandığını belirtiyor. Bu sayede gerek sette gerekse sahnede hiçbir saç sıkıntısı yaşamadığını itiraf ediyor. Balık yumurtası olan havyarın içinde bulunan vitamin ve minerallerin yanı sıra proteinlerin yapı taşı olan amino asitler, saçın hızlı bir şekilde onarılmasına yardımcı oluyor.

Havyar kürleri bazı güzellik salonlarında da uygulanabilmekte. Fakat eğer bu kürü güzellik salonunda uygulama niyetinde iseniz mutlaka tanıdığınız ve güvendiğiniz bir yere gitmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca piyasadaki, içeriğinde havyar ekstresi bulunan bakım ürünlerini de kullanabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git