Silimlipo ve Avantajları - saglikdas.com

Silimlipo ve Avantajları

Silimlipo ve Avantajları
11 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.020 kez okundu.

Silimlipo ve Avantajları Nelerdir?

Silimlipo pek çok yağ giderme yöntemlerinden en etkili olanıdır. Liposuction ve lazer yöntemlerinden daha etkili olan slimlipo yöntemi,yağlarınızın toplandığı bölgelerde uygulanarak yağ yakmayı sağlar. Slimlipo ve avantajları sayesinde vücudunuzu istediğiniz forma getirmeniz mümkündür.

Slimlipo Nedir?

Bayanların yağlarının biriktiği bölgelerde özellikle kalça, gıdı, bel,basen, göğüs ve karın, gibi. Bölgelere uygulanan bir operasyon yöntemidir. Vücudunuzda yağ birikmiş bölgelere uygulanmaktadır. Bu özelliği ile zayıflama yöntemi değil, bölgesel incelme yöntemidir.

Slimlipo ve Avantajları ve Yapılış Tarifi

  1. Slimliponun en önemli avantajı, diğer yöntemlerle karşılaştırıldığında iyileşme sürecinin hızlı olmasıdır.
  2. Slimliponun en güzel yanlarından bir tanesi, yağ alma işleminden sonra yağ alınan bölgede sarkma görülmemesidir.
  3. Slimlipo sayesinde işlem sonrası deri hızlı bir şekilde toparlanmakta ve gerginleşmektedir.
  4. Slimlipo yaptırdığınızda özellikle koldaki yağlarınızı aldırdığınızda, aynı gün içerisinde işinize dönebilirsiniz.
  5. Slimlipo yöntemi,selülit içinde uygulanmakta ve başarılı sonuçlar vermektedir. Busebeple de çok tercih edilen bir yöntemdir.

Slimlipo Kimlere Uygulanabilir?

Slimlipo uygulamasına girecekseniz öncelikle sağlık durumunuzun iyi olması gerekmektedir. Önemli bir hastalığınız varsa, doktorunuza danışarak doktorunuzla birlikte karar vermeli ve ona göre slimlipo işlemi yaptırmalısınız. Bunun dışında tüm kadınlar slimlipo yöntemini kullanabilir. (Hamile olmaması şartı ile) Slimlipo yöntemi yalnızca hamile bayanlara ve çocuklara uygulanamaz.

Slimlipo Uygulaması Nasıl Yapılır?

  1. Slimlipo uygulanacak bölge lokal olarak uyuşturulur. Bu sayede işlem sırasında hiçbir şey hissetmez, acı ve ağrı duymazsınız.
  2. Slimlipo yöntemi uygulanacak bölge neresi ise, o bölgeye kanül yardımıyla girilerek işlem başlatılır.
  3. Kanül yardımıyla slimlipo yapılacak bölgeye girildikten sonra, bölgede yerleşen yağlarınsıvılaşması için, solüsyon uygulaması yapılarak işleme devam edilir.
  4. Solüsyon uygulanarak bölgede bulunan yağlar sıvılaştırıldıktan sonra, yağlar dışarıya çıkarılır. Bu işlem yapılırken özel bir şırınga kullanılır.
  5. Slimlipo uygulanırken kullanılan özel lazer başlığı ile bölgenin gergin kalması ve kısa zamanda toparlanması sağlanır.

Kadınlar arsında çok tercih edilmeye başlanan slimlipo yöntemi, diğer yöntemler arasında en çok tercih edilenidir. Bölgesel olarak yağlarınızdan kurtulurken aynı zamanda selilütlerin giderilmesine de fayda sağlamaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git