Sinoz Leke Kremi - saglikdas.com

Sinoz Leke Kremi

Sinoz Leke Kremi
11 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.390 kez okundu.

Sinoz Leke Kremi Önemi

Sinoz leke kremi, ciltte meydana gelen birçok lekenin tedavisi için üretilmiş bir kremdir. Lekelerin ne sebepten çıktıkları ya da lekelerin çeşidi önemli değildir. İçeriğindeki vitamin,

mineral, kimyasal ve doğal ürünler ile cilt üzerinde oluşan lekeleri kökten yok eden bir kremdir. Aşağıda sinoz leke kremini kimlerin kullanabileceği, yan etkilerinin ne olduğu, hangi tip lekelerde hangi miktarda kullanılır gibi bilgiler verilmiştir.

Sinoz Leke Kremi Faydaları

Belli bir yaş kıstası olmayan sinoz leke kremi, cilt üzerinde yıllarca kalan güneş lekeleri, kahverengi renk bozuklukları, hamilelik lekeleri, aknelerin ardında bıraktığı kırmızı lekeler ve yaşlanma ile birlikte görülen lekelerde oldukça başarılı bir kremdir.

Sinoz Kremin İçeriği

Sinoz leke kreminin içinde A, B, C, E, F, H gibi vitaminler bulunur. Bu vitaminler sayesinde cilt beslenmekte ve yağ seviyesini korumaktadır. Cildin alt tabakasını tamir eden krem, renk farklılıklarını gideren vitaminlere sahiptir ve otuz faktör güneş koruyucu özelliğiyle güneş ışınlarının etkisini azaltmaktadır.

Sinoz Kremi Kullanımı ve Yorumları

1.) Bu kremi kullanan bayanlar faklı tür cilt bozuklukları için kremi kullanırlar. Yani bazı bayanlar sivilce lekeleri için kullanmakta iken, bazıları ise yaşlılık lekeleri için kullanırlar.

2.) Cildinde renk düzensizliği olan bayanlar bir kutu, doğumla beraber cildinde lekeler meydana gelen bayanlar ile güneşe karşı hassas cildi olan bayanlar iki kutu, yaşlılık le beraber gelen lekeler ve çok belirgin olan koyu lekeler için de üç kutu sinoz leke kremi kullanmak yeterlidir.

3.) Bu krem lekelerden kurtulduğunda bile kullanılmaya devam edilirse cilt yenilenmeye devam edecektir.

4.) Bu krem diğer kremler gibi üç veya altı ayda değil, üç gün ya da bir ay süresinde sonuç verir. Böylece cilt aydınlanmaya başlar ve lekelerin rengi belirsizleşir. Doğal içeriğinden dolayı kullanıma devam edilebilir. Yani alerjik reaksiyonlara yol açmaz.

5.) Bu krem sadece yüz bölgesinde değil, aynı zamanda boyun, dekolte, el, kol ve bacak bölgelerinde de kullanılabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git