Sis Leke Kremi - saglikdas.com

Sis Leke Kremi

Sis Leke Kremi
12 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 4.266 kez okundu.

Sis Leke Kremi Önemi

Sivilceler, fazla güneşte kalma gibi nedenlerden dolayı ya da çeşitli yaralanmalardan dolayı cildimizde izler ve lekeler meydana gelir. Bu lekeler estetik açıdan kişiyi rahatsız edebilmektedir.

Cilt lekelerine sahip olmamak için cildin doğru bir şekilde korunması gerekmektedir. Eğer zamanında bu önlemi alamadıysanız cilt lekeleri ve izleri ile yüzleşmek zorundasınız.

Cilt lekelerinin ve sivilce izlerinin bazı yöntemlerle giderilebildiğini söyleyerek sizi rahatlatalım. Sis leke kremi de bu yöntemlerden birisidir. Ancak bu krem, eczanelerden, aktarlardan ya da kozmetik ürün satan mağazalardan rahatlıkla alabileceğiniz bir ürün değil.

Sis Leke Kremi Faydaları

İçeriğinde son derece güçlü bileşenleri barındıran sis leke kremi, sadece doktor tavsiyesi ile kullanılmalıdır. Kendi kafanıza göre bu kremi edinip kullanırsanız, cilt lekelerini ve izlerini yok etmekten ziyade cildinizin deformasyona uğramasına neden olabilirsiniz.

Halkın bu konuda bilinçlenmesi oldukça önemlidir. Şayet doktorunuz tarafından bu kremi kullanmanız onaylandıysa telaşlanacak bir durum yok demektir. Gönül rahatlığı ile kremi kullanabilirsiniz.

Tabi doktorunuzun tavsiye ettiği yöntem ve miktarlarda… Sis leke kreminin genel özelliklerini ve yararlarını birkaç madde ile sizler için özetledik. Cilt sağlığınıza önem veriyorsanız, bu kremi satın almadan önce sizlerle paylaştığımız bu yazıyı okumanızda fayda var.

Sis Leke Kreminin Özellikleri

  • Bu kremin işleyiş prensibi, temel olarak cildi soymaktır. İçeriğindeki çeşitli kimyasal maddeler sayesinde cildiniz soyulur ve hızlı bir şekilde kendini onararak yenilenir.
  • Sis leke kremi, cildin tekrar yapılanmasını tetikleyen bir dizi maddeler içermektedir.
  • Leke kremini kullanmaya başlamanızla birlikte cildiniz daimi olarak yenilenecektir. Yani sürekli alttan taze ve hassas deri gelecektir. Bu nedenle sis leke kremini kullandığınız müddet boyunca güneş kremi kullanmayı ihmal etmeyin. Yüksek faktörlü bir güneş kremi işinizi görecektir.
  • Bu krem sadece sivilce izlerinde etkili değildir. Ayrıca hamilelik döneminde kalma izler, yanmalardan oluşan cilt izleri ve güneş kaynaklı kahverengi lekelerde de etkilidir. Bu cilt sorunlarına sahipseniz sis leke kremi işinizi büyük ölçüde görecektir.
  • Bu krem her cilt için uygun olmayabilir. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde kremi kullanmayı bırakınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git