Sivilce İzleri İçin Krem - saglikdas.com

Sivilce İzleri İçin Krem

Sivilce İzleri İçin Krem
13 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.222 kez okundu.

Sivilce İzleri İçin Krem ve Önemi

Sivilce lekelerinden muzdarip iseniz sivilce izleri için krem yazımızı okuyunuz. Çoğu insanın şikayeti olan sivilce lekeleri eğer çok önce olmuşsa bunlardan kurtulmak oldukça meşakkatli bir iştir. Ancak yeni oluşmuş izlerin yok edilmesi daha kolaydır. Sivilce izleri için krem seçerken cildinizdeki lekeniz ne zamandan beri olduğunu iyi bilerek seçim yapınız.

Eğer lekeler uzun süredir cildinizde bulunuyor ise yüksek soyucu özelliğe sahip olan kremleri kullanmanız gerekmektedir.

Sivilce İzleri İçin Krem ve Çeşitleri

Eğer lekeler yakın zamanda oluşmuşsa soyucu özelliği hafif olan keremler almalıdırlar.

  • Avene Cleanance Sivilce İzleri İçin Peeling Etkili Bakım Kremi

Bu üründe kesinlikle paraben bulunmaz. Ayrıca cildin nem ihtiyacını karşılar ve sivilce lekeleri için birebir bir kremdir. Farklı bir özelliği ise cilt gözeneklerini sıkılaştırmasıdır. Ürünün genellikle satış fiyatı ise 25 TLdir.

  • Ducray Keracnyl Sivilce İzlerini Geçirici Krem

İçeriğinde laktik asit ve glikolik asit bulundurmaktadır. Bu sayede sivilce lekelerinizi çok çabuk gözle görülür bir şekilde cildinizden kaldırır. Ayrıca cildi temizleme özelliği bulunan bu krem cildinizi pürüzsüzleştirir. Cildinizdeki sebum salgısını dengeler ve yağlanmayı engeller. Ürünün ortalama fiyatı 35 TLdir.

  • Bitkiderman Leke Kremleri

İçerinde doğal malzemeleri bulundurmakla birlikte ciltteki sivilce izlerini yok etmekte çok etkili bir kremdir. Ayrıca bu ürün cildinize parlaklık kazandırır ve size genç bir görünüm sunar. Ürünün yaklaşık fiyatı 75 TLdir.

  • Dermaderm Lekelere Son Veren Krem

Bu krem bir yandan lekelerinize son verirken bir yandan ten renginizi de açmaktadır. Bu krem bitkisel bir kremdir. Gecelerin cilde uygulanması tavsiye edilmektedir. Bu sayede tam bir sonuç elde edebilirsiniz. Tedavi amaçlı uygulanan bu krem kanserojen maddeleri içermeyen bitkisel bir üründür. Ürünün yaklaşık fiyatı 48 TLdir.

Not:

Bu kremleri cildinize uyguladığınızda cildinizle reaksiyon gösterip tahriş veya başka bir sorun yaratıyorsa lütfen bırakınız. Her krem her ciltte aynı etkiyi göstermeye bilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git