Sivilce İzleri İçin Kremler - saglikdas.com

Sivilce İzleri İçin Kremler

Sivilce İzleri İçin Kremler
13 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.724 kez okundu.

Sivilce İzleri İçin Kremler Nelerdir?

Sivilceler, hem iltihaplı oldukları zaman bir türlü kaybolmazlar, hem kaybolduklarında kırmızı izleri de geçmek bilmez. Bu soruna çözüm olarak sivilce izleri için kremler mevcuttur.

Sivilce İzleri İçin Kremler ve Fiyatları

En iyi sivilce izlerini giderme kremlerini bu yazıda paylaştık.

Dermaderm Leke Giderici Krem

Bu krem ciltte oluşan tüm lekeleri gidermekte etkilidir. Özellikle güneşin neden olduğu çil gibi güneş lekelerine çözüm niteliğindedir. Dermaderm Leke Giderici Krem sabahları güneşe çıkmadan önce lekeli yerlere uygulanır. 6 saatte bir tekrar sürmeniz gerekir. Fiyat 44 TL.

White Perfection Leke Giderici Krem

İçeriğindeki doğal ve bitkisel özlerle lekelere karşı çözüm oluşturur. Güneş koruyucu olması özelliğiyle oluşabilecek lekeleri de önler. Günde 2 kere sabah ve akşam olmak üzere tüm yüze ve boyna uygulanır. Fiyat 39 TL.

CliniqueEvenBetterMoisturizer SPF 20 Leke Bakım Kremi

Alanında uzman Clinique, ciltteki lekeleri kapatmada da ustadır. Ciltteki lekelerin kaybolmasına yardımcı olurken aynı zamanda cilde yumuşak bir doku verir. Göz çevresi hariç temiz yüze günde 1 kez uygulanır. Fiyat: 139 TL.

Bitkiderman Leke Kremi

Bitkiderman leke kremi hem yüzde hem vücutta çeşitli şartlara bağlı olarak oluşan lekeleri gidermede yardımcıdır. Sivilce lekelerini gidermesinin yanında doğum lekeler, yaşlanmaya bağlı oluşan lekelerle savaşır. Krem lekeler kayboluncaya kadar günde 2 kez sabah ve gece kullanılır. Fiyat: 72 TL.

DucrayKeracnylCreme 30 ml Lokal Sivilce Kremi

Sivilce izleri için kremlerden biri de DucrayKeracnyl’dir. Akne sonrası oluşan kırmızı lekelerin kaybolmasında etkilidir. Önce yüz temizlenir, günde 2 kere olmaz üzere sabah akşam yüze uygulanır. Fiyat: 35 TL.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git