Sivilceler İçin Aloe Vera Maskesi - saglikdas.com

Sivilceler İçin Aloe Vera Maskesi

Sivilceler İçin Aloe Vera Maskesi
14 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.123 kez okundu.

Sivilceler İçin Aloe Vera Maskesi Önemi

Kendi yöntemleriniz aracılığı ile hazırlayacağınız sivilceler için aloe vera maskesi ile sizlerde kusursuz bir cilt tipine sahip olabilirsiniz. Cildin ihtiyaç duyduğu nem miktarını sağlayarak harikalar yaratan aloe vera maskesi aynı zamanda cildin onarım sürecini de başlatmaktadır.

Cilt üzerindeki ölü hücrelerin atılmasını sağlayarak derinlemesine temizlik imkanı sunan aloe vera maskesi cildi besleyerek kusursuzlaştırır. Aloe veranın sahip olduğu aminoasit, vitaminler, enzimler ve vitaminler cildin yapısını koruyarak leke problemini çözüme kavuşturmaktadır.

Sivilceler İçin Aloe Vera Maskesi ve Tarifleri

Enfeksiyon sorununu da geride bırakan aloe vera maskesi enfeksiyon tedavisi için de oldukça etkilidir. Bakteriyel özelliği ile ön plana çıkan aloe vera maskesi ciltteki yanık ve yara tedavisi için de oldukça etkilidir.

Enfeksiyon tedavisi için biçilmiş bir kaftan olan aloe vera maskesi kusursuz bacak sendromunda da kullanılmaktadır. Tüm kimyasal maddeleri reddeden aloe vera organik ürün kullanımını desteklemektedir. Maskeler arcılığı ile daha iyi bir cilde ve cilt yapısına kavuşacaksınız.

Aloe Vera Maskesi İçin Gerekli Malzemeler:

  • Aloe Vera Jeli
  • Badem yağı (2 tatlı kaşığı)
  • 2 kaşık bal
  • 5-6 damla gül yağı

Mükemmel aloe vera maskesi için öncelikle aloe vera jeli, 2 tatlı kaşığı badem yağını karıştıralım. Daha sonra hazırlanılan karışıma 5-6 damla gül yağı ile 2 kaşık balı da ilave edelim ve krem kıvamına gelene dek karıştıralım.

Bu işlem sonrasında hazırladığınız karışımı ince bir tabaka halinde cildinize yedirerek sürelim. Yaklaşık 20 dakika bekleme süresinin ardından ılık su aracılığı ile cildimizi yıkayarak doğal maden suyu ile tonik yapalım. Bu uygulama sonrasında cildinizin yumuşayarak pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Sivilceler İçin Aloe Vera Maskesi:

  • Aloe vera jeli (1 tatlı kaşığı)
  • 1 tatlı kaşığı bal
  • 1 tatlı kaşığı deniz yosunu

Aloe vera jeli ile sivilce maskesinin yapımı için önerilen tüm malzemeler derince bir kapta karıştırılarak krem kıvamına getirilir. Ardından ince tabaka halinde cilde masaj aracılığı ile uygulanır. Cildinizin sağlıklı bir görünüme kavuşturacak bu cilt maskesi ile sizlerde harikalar yaratabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git