Sivilceler İçin Limon Suyu - saglikdas.com

Sivilceler İçin Limon Suyu

Sivilceler İçin Limon Suyu
14 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.100 kez okundu.

Sivilceler İçin Limon Suyu Önemi

Sivilceler için limon suyu sahip olduğu vitamin ve mineraller aracılığı ile ciltte onarım sürecini başlatmaktadır. Aynı zamanda cildin ihtiyaç duyduğu nem miktarını da karşılayan limon suyu leke problemini de geride bırakıyor.

Sivilceler İçin Limon Suyu Faydaları

Kozmetik adı altında satılan ürünler genellikle sahip olduğu kimyasallardan dolayı cilde zarar vererek kırışıklıkların oluşmasına sebep olmaktadır. Tüm bu problemleri ardınızda bırakacak limon suyu aracılığı ile maskeler hazırlayarak kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Sivilceler İçin Limon Suyu Maskesi:

  • Limon suyu (1 çorba kaşığı)
  • Bal (2 çorba kaşığı)

Cildi yenileyerek onarılmasını sağlayan sivilceler için limon maskesi için 1 çorba kaşığı limon suyu ve 2 çorba kaşığı bal karıştırılır. Bu işlem sonrasında hazırlanılan karışım cilde ince bir tabaka halinde masaj aracılığı ile sürülerek 20 dakika bekletilir.

10 boyunca işleme alacağınız bu uygulama aracılığı kısa zaman zarfında pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Limon ve Yoğurt Maskesi:

  • 6 damla limon
  • 2 yemek kaşığı yoğurt

Cildinizi yenileyerek canlı ve parlak görünmesini sağlayacak maske için 6 damla limon ve 2 yemek kaşığı yoğurt karıştırılarak harç haline getirilir. Bu işlem sonrasında maske ince bir tabaka halinde cilde sürülerek bekletilir. Daha sonra ılık su aracılığı ile yıkanır.

Sivilceler İçin Mucizevî Limon Maskesi:

  • 1 adet soğan
  • Yarım limon suyu
  • 3 diş sarımsak

Sivilceler için mucizevi limon maskesi için 3 diş sarımsak ve bir adet soğan püre haline getirilir. Hazırladığınız bu karışım sahip olduğu vitamin ve mineraller aracılığı ciltte oluşan sivilce tedavisinde kullanılmaktadır.

Kısa zaman zarfını hedef alarak sivilceleri kurutan sarımsak ve soğan püresinin içerisine yarım limon suyu ilave ederek karıştırın ve ince bir tabaka halinde yüzünüze sürün.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git